STAHLGRUBER: WERKSTATTkultur 2016

15. prosince 2014, 17:12

WERKSTATTkultur 2016 – pro další vydání exkluzivního kalendáře se hledá nejkrásnější zákaznice.

Jste zákaznice STAHLGRUBER?
Pak využijte příležitost podílet se na prestižním kalendáři WERKSTATTkultur. Špičkový fotograf Andreas Reiter a jeho tým uvedou krásné zákaznice na scénu.

Jak se můžete přihlásit? Je to velmi snadné. Vyplňte přihlášku na www.werkstattkultur.com, nebo použijte formulář na zadní straně, podepište se, přidejte fotografie, které Vás nejlépe vystihují a odešlete na níže uvedenou adresu.

Pro výběr jsou potřeba tyto fotografie:
 – Portrét z blízka
 – Fotografii celé postavy v bikinách nebo ve spodním prádle
 – Fotografie nesmí být starší než 6 měsíců.

A nezapomeňte! Čím přesvědčivější budou Vaše fotografie, o to větší máte šanci postoupit z on-line hlasování do finále!

Základní podmínky
Jste žena ve věku od 18 do 39 let, zákaznice či zaměstnankyně STAHLGRUBER nebo partnerka zákazníka STAHLGRUBER a chcete zažít pocit, kdy jste středem pozornosti profesionálního fotografa.

Jak probíhá výběr?
Nejdříve vybere fotograf nejzajímavější fotografie ze všech došlých. Od 9. února bude 6 týdnů probíhat finální hlasování na stránkách www.werkstattkultur.com. Jména šťastných dívek, které uspějí v hlasování budou zveřejněna 27.3.2015 a vítězky budou pozvány na profesionální focení v květnu 2015 na 2 dny mezi 19. a 27.5.2015.

Vše, co patří k profesionálnímu focení kalendáře čeká jen na tebe: fotograf, vizážista, stylista, luxusní spodní prádlo, ubytování ve wellness hotelu a samozřejmě skvělá péče. Ale především: hodně zábavy!

Dvanáct nejlepších snímků bude prezentováno v kalendáři WERKSTATTkultur 2016. Reportáž z přípravy kalendáře a samotného focení bude k vidění na web TV na www.werkstattkultur.com.

Formulář – ZDE

Související články

Známe vítězky pro focení kalendáře WERKSTATTkultur 2015
Známe vítězky pro focení kalendáře WERKSTATTkultur 2015

Známe všech 14 vítězek kalendáře WERKSTATTkultur 2015 firmy Stahlgruber. Mezi vítězkami jsou i 2 české zákaznice: Hana z Ostravy a Klára z Brna. Více na www.werkstattkultur.com

Hlasování kalendáře STAHLGRUBER WerkstattKultur 2015 začalo
Hlasování kalendáře STAHLGRUBER WerkstattKultur 2015 začalo

Do 21. března můžete hlasovat pro vaši favoritku mezi zákaznicemi. Hlasovat můžete zde: www.werkstattkultur.com Podpořte pět zákaznic z České republiky, které se probojovaly mezi 60 vybraných slečen. Vítězky budou oznámeny 28. března a pozvány profesionálním týmem na focení snů do jižního Španělska.

Přihlášky do WERKSTATTkultur 2015
Přihlášky do WERKSTATTkultur 2015

Hledají se nejkrásnější zákaznice do jubilejního kalendáře WERKSTATTkultur 2015. Jste zákaznicí AUTOCORA / AUTOBENEX / STAHLGRUBER? Pak máte jedinečnou šanci podílet se na přípravě kalendáře. 12 nejlepších dívek online hlasování čeká 5 nezapomenutelných dní a vše, co k focení kalendáře paří: fotograf, vizážisti, stylisté, kvalitní spodní prádlo a přenocování v jednom Premium Clubhotelu na španělském […]

WERKSTATTkultur 2014 – hlasování začalo
WERKSTATTkultur 2014 – hlasování začalo

Hlasování prestižního kalendáře STAHLGRUBER WERKSTATTkultur 2014 začalo. Do 25. března můžete hlasovat pro vaši favoritku mezi zákaznicemi a nejkrásnější sportovní vůz. Hlasovat můžete zde: http://www.werkstattkultur.com/. Podpořte dvě zákaznice z České republiky, které se probojovaly mezi 58 vybraných slečen: Lucii z Loun a Pavlu z Jihlavy. 29. března bude vyhlášeno 15 nejkrásnějších zákaznic a 6 nejlepších […]

Kalendář STAHLGRUBER WERKSTATTkultur 2016
Kalendář STAHLGRUBER WERKSTATTkultur 2016

Firma Stahlgruber připravila i pro tento rok kalendář WERKSTATTkultur 2016.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!