Auto Kelly: Zimní údržba vozu v oblasti topení, ventilátorů a kabinových filtrů

23. února 2015, 12:32

Ventilátor topení a klimatizace, výměník tepla a kabinové filtry jsou v každém voze nezbytnou součástí v boji proti zamlžení předních skel a při nastavení komfortní teploty uvnitř vozu či při zajištění přísunu čerstvého a zdravého vzduchu.

Právě v zimním období dochází nejčastěji k poruchám ventilátorů klimatizace. Jde také o nejvhodnější období pro výměnu kabinového filtru za nový, neboť míra znečistění vzduchu, smog a prach jsou na nejvyšších ročních hodnotách a znečistěný kabinový filtr pak přestává plnit svoji funkci. Důsledkem je pak zapáchající vzduch ve vozidle obsahující mnoho bakterií, virů apod. Nefunkční výměník tepla z důvodu jeho znečištění a ucpání je pak další nejčastější příčinou nefunkčního systému topení v celém vozidle.

Auto Kelly zná potřeby svých zákazníků a nabízí všechny zmíněné produkty v nejvyšší kvalitě a za nejpřijatelnější cenu na trhu. Zvláště kabinové filtry VALEO jedinečným způsobem spojují maximální kvalitu tradičního, renomovaného a léty prověřeného výrobce při ceně, která uspokojí každého zákazníka. Ventilátory topení a klimatizace a výměníky tepla nabízí za nejnižší cenu na trhu, případně jsou z nabízeny pod značkou HELLA, zaručující nejvyšší kvalitu odpovídající originálu.

Důvody proč nakupovat topení, ventilátory a kabinové filtry v Auto Kelly:
    – Nejširší nabídka na trhu
    – Nejprodávanější položky skladem v dostatečném množství
    – Nejlepší ceny na trhu

Tabulka vybraných produktů v nabídce Auto Kelly:

Více na autokelly.cz

Související články

Obohacení zimního sortimentu Starline
Obohacení zimního sortimentu Starline

Pro letošní zimní sezonu nabízí Auto Kelly ve svém sortimentu osvědčené značky STARLINE tyto nové produkty s vynikajícím poměrem výkon/cena: Rozmrazovač zámků STARLINE:    • ochrana proti zamrzání    • rozmrazování zámků    • vysoká účinnost    • balení 50ml Rozmrazovač zámků STARLINE – 50ml  Cena: 19 Kč/bez DPH Objednávací číslo: NA LDI-50 Ochranu proti […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!