REINHOCH – Nový dodavatel v portfóliu Inter Cars

21. dubna 2020, 16:36

Společnost Inter Cars přidává do své nabídky novou privátní značku – REINHOCH. Dodavatel dílů řízení a podvozkových částí pro osobní i nákladní motorová vozidla.

REINHOCHV souladu s heslem „Cesta k vyšším standardům“ Inter Cars na denní bázi vytváří pro své zákazníky podmínky nejen pro naplnění jejich obchodních potřeb a požadavků, ale i pro zvyšování standardu jejich kvality práce, odbornosti a v neposlední řadě pro optimální skladovou dostupnost zboží, která jde ruku v ruce s jeho kvalitou.

Zmíněná kvalita je pro společnost Inter Cars prioritou. U renomovaných dodavatelů je daná historií a prověřená časem. Inter Cars má ve svém portfóliu mnoho dodavatelů privátních značek, které zákazníci najdou v IC Catalogu. Všechny položky privátních značek musí před uvedením na trh projít náročnými testy kvality na víc jak 25 testovacích stanicích v laboratořích mezinárodního institutu INTERMEKO. Během testů se výrobky mimo jiné brousí, řežou, jsou podrobeny solným testům, tlaku tahu a jiným podmínkám.

REINHOCH

V portfóliu privátních značek přibyla novinka – značka REINHOCH, dodavatel dílů řízení a podvozkových částí pro osobní i nákladní motorová vozidla s registrovaným sídlem ve Španělsku (Allicante). Tak jako každá privátní značka, i výrobky značky REINHOCH procházejí četnými testy kvality nejen v laboratořích INTERMEKO, ale disponují i „RAR“ certifikátem.

„RAR“ certifikát potvrzuje kvalitu Reinhoch výrobků v souladu s bezpečnostními orgány a evropskými předpisy pro automobilový průmysl. Každý díl má permanentní laserovou značku, která zamezuje falšování a kopírování.

REINHOCH

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!