APM Automotive nově nabízí i motodestičky

20. května 2011, 0:00

Rok inovací u APM Automotive s.r.o. pokračuje, a tak v polovině května rozšířily sortiment tohoto tradičního dodavatele autodílů a příslušenství také motocyklové brzdové destičky Omega Performance.

Tato uznávaná americká značka nabízí veškeré typy brzdových destiček pro motocykly, skútry, endura i čtyřkolky, přičemž využívá různé směsi brzdných elementů s rozdílnou tvrdostí a tedy i použitím. Kromě novinky v podobě brzdových destiček nabízí APM Automotive motorkářům také motobaterie KOYO, rozvodové sady DAYCO, spojky EXEDY či filtry MAHLE.

Destičky OMEGA Performance splňují nejnáročnější požadavky na brzdová obložení pro motocykly, skútry a čtyřkolky. Jejich technologie výroby je založena na sintrovaných kovo-keramických materiálech vyvinutých pro sportovní účely. V katalogu značky OMEGA Performance je celkem 254 typů motodestiček sedmi různých tvrdostí, přičemž APM Automotive má aktuálně skladem 213 nejběžnějších položek ve čtyřech stupních tvrdosti.

V elektronickém vyhledávacím katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz lze motodestičky Omega Performance vyhledávat pouze po přímém zadání obj. čísla (v různých podobách), pro vyhledání správného typu destiček slouží papírový katalog č. 6656100.

Více na apm.cz.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!