ZF Workshop Tour 2021 v Česku a na Slovensku – propagační akce je již v plném proudu!

21. října 2021, 11:17

Kampaň ZF Workshop Tour 2021 je již v plném proudu a tým ZF Aftermarket každý den navštěvuje nezávislé autoservisy po celé České republice a na Slovensku. Návštěvy servisů jsou vynikající příležitostí k setkání s automechaniky, k rozhovorům o problémech, kterým čelí při své každodenní práci, a k předávání znalostí o produktech z portfolia ZF Aftermarket. Během těchto návštěv jsou také odměňovány ty autoservisy, které při své práci aktivně používají náhradní díly LEMFÖRDER, SACHS a TRW.

Od velkých měst až po malá městečka a vesnice – zástupci ZF Aftermarket navštěvují servisy ve všech koutech České a Slovenské republiky. Cílem kampaně ZF Workshop Tour je oslovit co nejširší skupinu našich zákazníků, poznat je osobně a mít možnost ocenit ty nejlepší. Je důležité si uvědomit, že výběr náhradních dílů používaných při opravách vozidel má přímý vliv na bezpečnost cestujících a spolehlivost vozidla na silnici – s ohledem na to chce společnost ZF Aftermarket oslovit ty automechaniky, kteří jejím výrobkům důvěřují a doporučují je svým zákazníkům.

Jedinečné propagační akce pro nezávislé autoservisy v rámci ZF Workshop Tour 2021

Specialisté firmy ZF Aftermarket budou během návštěv autodílen zjišťovat, jakou podporu očekávají automechanici při své každodenní práci, a poskytnou jim také kvalitní školicí materiály. Autoservisy, které během dvou týdnů před návštěvou prodají výrobky LEMFÖRDER, SACHS a TRW v hodnotě alespoň 200 €, budou odměněny profesionální pracovní kombinézou.

Současně s Workshop Tour 2021 probíhá propagační akce společnosti ZF Aftermarket, v rámci které získají atraktivní ceny nejaktivnější dílny, pokud jde o nákup dílů ze sortimentu ZF Aftermarket!

Prvních 350 autoservisů, které prokáží nákup výrobků LEMFÖRDER, SACHS a TRW v hodnotě. min. 30 000 Kč v České republice nebo 1 100 € na Slovensku od vybraného distributora, obdrží vysoce kvalitní bezdrátový reproduktor značky JBL – ideální pomůcku pro každou dílnu.

Akce probíhá od 4. října 2021 do 30. Listopadu 2021 nebo do vyprodání zásob ve spolupráci s těmito distributory: AD Partner, APM Automotive, Autotechna Baránek, EMT, Inter Cars, J+M Autodíly, LKQStahlgruber. Více podrobností u distributorů. Propagační kampaně vedené ve spolupráci s autorizovanými distributory značek jsou určeny automechanikům opravujícím osobní a nákladní automobily, kteří ve svých autodílnách používají originální díly značek z portfolia ZF Aftermarket: LEMFÖRDER, SACHS a TRW.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!