Nextis připravil kompletní katalog Golemtech

14. října 2013, 17:36

Nejpoužívanější hotové řešení E-shopu a IS pro prodejce autodílů NEXTIS připravil kompletní katalog nabídky strojů pro autoservisní vybavení GOLEMTECH. Produkt Nextis úzce napojený na nejpoužívanější evropskou databázi dílů TecDoc používají desítky prodejců nejen v Čechách, ale i v celé střední Evropě.

Mezi jeho největší uživatele na českém trhu patří velcí prodejci autodílů jako je NSG – Náš Servis, CoraHB, JM Autodíly, Corect Beránek, Genei, MG Parts, Rall, AutoPartner, Hart SK, DD Auto SK a mnoho dalších. Zařazením komletní „kotvy“ sortimentu do hlavní nabídky se Golemtech zařazuje po bok společnosti  ACI , jejíž samostatný katalog v menu využívali zákazníci jako jediný.  

Golemtech je přední český výrobce techniky vybavení autoservisů a pneuservisů. Firma působí na českém trhu již 10. rokem a je také partnerem předních prodejců autodílů. Zakládá si na vysoké kvalitě a spolehlivosti,  skladové dostupnosti všech výrobků včetně veškerých náhradních dílů ve výrobních prostorách společnosti, záruční a pozáruční servis, návrhy „na klíč“, financování atp. Mezi  hlavní výrobky patří sloupové a nůžkové zvedáky, vyvažovačky a  zouvačky pro osobní a nákladní vozy, plničky klimatizací, geometrie kol , pístové kompresory či navijáky pro odtahovky a off-road.

www.golemtech.cz
www.nextis.cz

Související články

Golemtech pokračuje v podpoře rally jezdce Emila Trinera
Golemtech pokračuje v podpoře rally jezdce Emila Trinera

Český výrobce autoservisní a pneuservisní techniky GOLEMTECH i v letošním roce pokračoval v podpoře jednoho z nejpopulárnějších českých jezdců rally posledních let, Emila Trinera. Více fotek na www.facebook.com/golemtech Podle zástupců firmy nebylo lehké ani toto jméno vybrat z řad mnoha aktivních osobností české rally scény.  Výběr tak minul aktuální špičku pořadí velkého mistráku, která závodí […]

Nextis: Novinky pro listopad 2013
Nextis: Novinky pro listopad 2013

Na listopad pro Vás v Nextisu připravili několik novinek, které Vám usnadní práci.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!