Nextis: Novinky pro listopad 2013

29. listopadu 2013, 10:59

Na listopad pro Vás v Nextisu připravili několik novinek, které Vám usnadní práci.

Související články

Nextis připravil kompletní katalog Golemtech
Nextis připravil kompletní katalog Golemtech

Nejpoužívanější hotové řešení E-shopu a IS pro prodejce autodílů NEXTIS připravil kompletní katalog nabídky strojů pro autoservisní vybavení GOLEMTECH. Produkt Nextis úzce napojený na nejpoužívanější evropskou databázi dílů TecDoc používají desítky prodejců nejen v Čechách, ale i v celé střední Evropě. Mezi jeho největší uživatele na českém trhu patří velcí prodejci autodílů jako je NSG […]

Mobilní verze e-shopu Nextis je zde
Mobilní verze e-shopu Nextis je zde

Nyní si můžete vyzkoušet internetový obchod Nextis.WEB2 v mobilu, na který se lehce dostanete prostřednictvím prohlížeče svého chytrého mobilního telefonu. Mobilní verzi naleznete na adrese http://demo.nextis.cz. Díky nové mobilní verzi internetového obchodu Nextis.WEB2 lze nakupovat přes mobilní telefon jednoduše, rychle a odkudkoliv.

Auto Partner: Nový web katalog
Auto Partner: Nový web katalog

Firma Auto Partner spustila nový webový katalog na bázi systému Nextis. Auto Partner Nextis naleznete na  stránkách autopartner.nextis.cz nebo www.katalog-czesci.com.pl. Přihlášení je shodné jako do stávajícího web katalogu Integra, používají se ale jen základní přihlášení (zákaznické číslo bez písmenek), na kterém může být přihlášeno více uživatelů současně. Integra katalog zůstává dále funkční.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!