R-M rozšířilo nabídku tužidel a ředidel pro bezbarvé laky

3. března 2020, 16:26

Od svého uvedení v roce 2017 se díky skvělým výsledkům setkala současná nabídka bezbarvých laků R-M s velkým úspěchem na trhu.

Během let však R-M zaznamenalo požadavky zákazníků týkající se přizpůsobení aplikačních procesů jejich specifickým potřebám a postupům při sušení laku.

Šlo především o dvě situace. Při první zákazník nedokáže dosáhnout teploty povrchu dílu 60 °C (nedostačující podmínky pro schnutí bezbarvého laku) a při druhé zákazník provádí sušení naopak při příliš vysoké teplotě (vysoká okolní teplota, infračervené záření, vypalovací pec s vyšším průtokem vzduchu s vysokými teplotami).

Za účelem vyhovění těmto vyšším nárokům na systém bezbarvých laků a rozšíření stávající nabídky portfolia tužidel a ředidel R-M uvedlo dva nové produkty – tužidlo H2570 pro dosažení lepších výsledků v oblasti schnutí laku a odolnosti pásce (lepivost povrchu) při nižších teplotách a ředidlo R2400 pro sušení při vysokých okolních teplotách a pomocí infračerveného záření.

Obě novinky lze kombinovat se všemi VOC bezbarvými laky R-M nové generace (GLOSSCLEAR, RAPIDCLEAR, EVERCLEAR a EASYCLEAR).

Výhradním distributorem značky R-M pro Českou republiku je společnost Bučan s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!