Servind: Novinky v sortimentu

30. března 2015, 12:57

Nový prémiový lakýrnický overal COLAD, keramické brusivo Q. Silver Ace a oblíbená leštička MIRKA PS 1437 v nových barvách.

Overal, který vás chrání. Colad BodyGuard!
Celosvětové působící koncern s hlavním sídlem v Holandsku, mezi jehož největší distributory v Česku patříme, uvádí právě v těchto dnech pod svou značkou Colad nový prémiový lakýrnický overal. Lakování v lakovacím boxu má svá specifika. K nezbytným ochranným pomůckám autolakýrníka patří rukavice, maska či polomaska v kombinaci s ochrannými brýlemi a overal.

Nový špičkový overal Colad BodyGuard poskytuje optimální ochranu proti lakovacímu prachu a mlhovině. Zároveň zamezuje uvolňování vláken, prachu a žmolků z materiálu overalu. Byl speciálně navržen tak, aby garantoval celodenní pracovní komfort a dobrou pohyblivost lakýrníka. Pratelný overal je vyroben ze strečového materiálu a jeho povrch je opatřen antistatickou impregnací. Jeho přidanou hodnotou je šedý reprezentativní vzhled overalu, který se díky vysoké kvalitě použitých materiálů vyznačuje dlouhou životností.

Nový overal je od začátku dubna možno objednat u našich obchodních zástupců nebo na zákaznických centrech v Tuchoměřicích a Brně.

Síla keramického broušení Q. Silver Ace
Q. Silver Ace je nejnovější keramické prémiové brusivo na papírové podložce pro všestranné použití při broušení tvrdých povrchů. Zbrusu nové brusivo od finské společnosti Mirka, kterou výhradně zastupujeme na českém a slovenském trhu, přijde na tuzemský trh již v brzké době. Keramická zrna usnadňují broušení tvrdých aplikací a díky pevnému zafixování pryskyřicí je zajištěna jejich dobrá přilnavost k podložce. Q.Silver Ace je zejména vhodný pro použití v autoopravárenství a průmyslu. Bude k dispozici v různých velikostech, formátech a srůznou konfigurací děr v hrubostech P80 – P800.

V současné chvíli probíhají finální testování a finální příprava brusiva před uvedením do výroby. Nové brusivo již měly možnost otestovat i vybrané autolakovny a průmyslové provozy v Čechách a na Slovensku. První zprávy hovoří o pozitivních ohlasech z testování.

Oblíbená leštička MIRKA PS 1437 v nových barvách
Finský producent brusiva, leštění a strojků pro broušení a leštění Mirka, kterého na českém a slovenském trhu výhradně zastupujeme, změnil vzhled leštičky Mirka PS 1437. Šedo/černá kombinace byla nahrazena atraktivním žluto/černým designem. K drobným vylepšením došlo i v útrobách strojku. Při této příležitosti byla též aktualizována struktura výrobních čísel.

Oblíbená elektrická leštička disponuje výkonným elektromotorem s vysokým točivým momentem, plynulým rozběhem a regulací otáček v rozsahu 1.100 až 3.700 otáček/min., což umožňuje dosáhnout přesné požadované rychlosti při leštění. K dispozici je také rámová a postranní rukojeť pro lepší kontrolu leštění a aretace vřetena pro snadnou výměnu podložného talíře. Je vynikající především pro leštění menších ploch a je určena k použití s podložným talířem o maximálním průměru 150 mm. Pro dosažení nejlepších výsledků je doporučeno používat lešticí pasty Polarshine, podložné talíře, lešticí beránky a molitany z pestrého sortimentu Mirka.

 

Související články

Prototyp AeroMobil 3.0 lakován lakovacím systémem Standoblue od Standoxu
Prototyp AeroMobil 3.0 lakován lakovacím systémem Standoblue od Standoxu

AeroMobil je nádherným funkčním prototypem létajícího vozu, který se v několika málo sekundách může změnit z automobilu v letadlo. AeroMobil dokonale využívá stávající vybudované infrastruktury pro automobily a letadla a otevírá tak nové možnosti k takzvanému „door-to-door“ cestování. Jako auto se vejde na jakékoliv standardní parkovací místo, jezdí na běžný benzín a může být používán […]

Servind: Nová otryskávací pistole Colad AirTec Spotblaster
Servind: Nová otryskávací pistole Colad AirTec Spotblaster

Užitečným pomocníkem do každé autolakovny je nová otryskávací pistole Colad AirTec Spotblaster. Velice rychle a pohodlně odstraní rez, staré vrstvy barev či špínu na opravovaném dílu. Obzvláště účinná je na odstranění bodových napadení rzí na čele automobilu a na kapotě, které vznikají od odletujících kamínků. Díky sadě různě tvarovaných tryskacích vyústění je možno se dobře dostat […]

Servind: SATA® Filtry stlačeného vzduchu
Servind: SATA® Filtry stlačeného vzduchu

Každý provoz, ve kterém se lakuje, potřebuje stlačený vzduch. Ať již je to pro samotné lakování nebo k provozování materiálových zásobníků, pump, ofukovacích pistolí, čistících zařízení a/ nebo pro zásobování systémů pro ochranu dýchacích cest. Dle použití a oblasti se liší požadavky na úpravu stlačeného vzduchu: SATA má pro každý případ vhodné řešení. Špatná přilnavost laku, […]

Servind: Novinky v sortimentu Colad
Servind: Novinky v sortimentu Colad

Rádi bychom Vám představili 2 žhavé novinky v sortimentu společnosti Colad, které byly představeny v druhé polovině roku 2015. Jedná se o lakýrnickou kontrolní svítilnu a samolepící, přelakovatelné a přebrousitelné krytky parkovacích senzorů. Samolepící přebrousitelné a přelakovatelné krytky parkovacích senzorů jsou novinkou na českém trhu. Colad krytky parkovacích senzorů jsou speciálně vyvinuty tak, aby co nejlépe chránily parkovací […]

Servind: Nové verze brusky Mirka® PROS
Servind: Nové verze brusky Mirka® PROS

Finský producent brusiva, leštění a strojků pro broušení a leštění Mirka, který je na českém a slovenském trhu výhradně zastoupen společností Servind, rozšiřuje svůj sortiment. Na začátku roku 2016 budou na trh uvedeny další dvě verze brusky Mirka® PROS (Mirka® PROS 550DB 125 mm s odsávacím vakem a zdvihem 5,0 mm a Mirka® PROS 650DB 150 mm s odsávacím […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!