Standox: Mezinárodní manažerské školení pod novým vedením

20. dubna 2015, 18:45

Na začátku letošního roku byl Harald Klöckner jmenován do pozice manažera školicích programů Standox Management Training (semináře pro řízení a management lakoven) pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA). Spolu se svým mezinárodním týmem školitelů rozvíjí školicí koncepci a vede tréninkové aktivity pro pobočky a importéry Standox po celém světě. Klöckner a jeho tým se také podílejí na vývoji nových produktů, aplikačních technik a procesů, stejně jako na podpoře při zavádění nových výrobků v jednotlivých zemích.

Haralda Klöcknera velice dobře znají i technici a produktový management společnosti Servind, kteří se s ním pravidelně setkávají při produktových, aplikačních a manažerských školeních v jednom z největších a nejmodernějších školicích středisek Servind v Tuchoměřicích u Prahy nebo přímo v sídle společnosti Standox v německém Wuppertalu.

Klöckner se vyučil jako lakýrnický mistr a manažer lakovny. Svoji kariéru v autoopravárenské branži zahájil v roce 1996 v německém Wuppertalu, jako aplikační technik pro společnost Herberts. V roce 2005 se stal mezinárodním školitelem pro semináře Standox Management Training. 

Harald Klöckner v nové pozici nahrazuje Stephena Naylora, který přijal další výzvu v rámci skupiny Axalta Coating Systems.

Související články

Standox představuje novou mezinárodní reklamní kampaň
Standox představuje novou mezinárodní reklamní kampaň

Pro dosažení nejvyšší kvality oprav potřebují lakýrníci špičkové lakovací produkty a spolehlivý, časově efektivní systém pro správu odstínů. Na těchto požadavcích je postavena i nová mezinárodní image kampaň společnosti Standox. V doprovodu vysoce výkonných německých vozů na pozadí ukazují snímky nové kampaně lakýrnické specialisty, používající produkty Standox s profesionalitou a odborností. Texty inzerátů jasně popisují, […]

STANDOX slaví 60 let inovací
STANDOX slaví 60 let inovací

Úspěch značky Standox byl započat před 60 lety. V roce 1955 přivedl výrobce laků Herberts na trh novou řadu autoopravárenských laků a dal jí jméno Standox. Název značky Standox je odvozen od slov Standöl (polymerizovaný lněný olej – surovina pro výrobu laků) a oxidative (schnutí). Nový lak se stal rychle populárním a Herberts jej v […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!