Menu

Novinky

Kalendář 2023 pro zákazníky LKQ

Jak se již stalo milou tradicí, i letos společnost LKQ připravila pro své velkoobchodní partnery po celé Evropě exkluzivní dárek – nástěnný kalendář. Tentokrát jde o světové závodní legendy.

Nové produkty v nabídce značky Filtron

Firma Filtron představuje nové produkty za měsíc listopad.

K MOTORSHOP: Novinky v sortimentu elektricky ovládaných dílů

Elektrické díly jsou důležitou součástí pro chod automobilu a v každém novém voze jich je stále více. Starají se o optimální chod motoru a souvisejících systémů, kde je jedním z hlavních cílů snížení emisí škodlivin. V sortimentu ET Engineteam naleznete AGR ventily, magnetické ventily, sací potrubí, termostaty, chladiče a mnoho dalších.

Čistič brzd MPM Brake Cleaner Pro v nabídce LKQ CZ

Firma LKQ CZ představuje praktickou novinku, aerosolový čistič brzd MPM Brake Cleaner Pro, který narozdíl od běžných čističů brzd využívá odlišný hnací plyn. Díky tomu značka MPM dokázala snížit objem hnacího plynu a naopak zvýšit objem čističe v nádobě, a to o 32 %.

LKQ CZ: Infomag prosinec 2022

Firma LKQ CZ představuje Infomag pro měsíc prosinec. Naleznete v něm například informace o novém kalendáři či produktech.

Kde jsou v Evropě povinné zimní pneumatiky?

Zima už je doslova za dveřmi a pomalu se blíží doba zimních dovolených na horách, a to nejen v tuzemsku, ale zejména v alpských oblastech za hranicemi České republiky. Evropské země nemají ustanovené jednotné podmínky pro zákonnou povinnost mít na autě nazuté zimní pneumatiky. Zatímco v České republice musí řidič použít zimní pneumatiky, pokud se na […]

AutoEXPERT prosinec 2022

Časopis AutoEXPERT, určený pro profesionály v autoopravárenství, připravil letošní poslední číslo. V příloze naleznete téma „Paliva a maziva z hlediska autoopravárenství“.

SISA: Ochrana průmyslových vzorů a doložka o opravách

Evropská komise dne 28. listopadu 2022 zveřejnila své dlouho očekávané návrhy na přezkum směrnice EU o průmyslových vzorech a nařízení EU o průmyslových vzorech.

Novinky z trhu aftermarketu