Menu

Pneumatiky

Letní pneumatiky Continental PremiumContact 7 zaujaly v evropských testech

Bezpečné brzdění za všech podmínek a jízdní komfort zajistily vítězství letním pneumatikám Continental PremiumContact 7 a SportContact 7 v několika nezávislých testech letních pneumatik pro sezonu 2024. Stejně dobře si vedly v testech vyhlášených evropských autoklubů.

ALCAR BOHEMIA: Dojezdové kolo s litým kolem pro Toyotu RAV4

Firma ALCAR BOHEMIA zařadila nově do své nabídky dojezdové kolo s litým kolem pro Toyotu RAV4.

Portfolio pneumatik Nokian Tyres bylo otestováno u TÜV SÜD

Nové letní a celoroční pneumatiky Nokian Tyres pro evropské trhy podstoupily srovnávací test prováděný TÜV SÜD. Nejseverněji položený výrobce pneumatik na světě pověřil TÜV SÜD, aby nezávisle otestovala celoroční pneumatiky Nokian Tyres Seasonproof 1 a také letní pneumatiky Nokian Tyres Powerproof 1 a Nokian Tyres Wetproof 1. 

ALCAR BOHEMIA představuje nový design litých kol DEZENT TR black

Společnost ALCAR BOHEMIA rozšířila sortiment litých kol o design DEZENT TR black.

Hankook pneumatiky pro elektromobily a letní pneumatiky získaly ocenění

V četných aktuálních srovnávacích testech přesvědčily prémiové pneumatiky Hankook svým komfortem a bezpečností a podle odborných médií nabízejí také dobrý poměr ceny a výkonu. Pneumatika SUV Hankook iON evo nyní získala nejlepší známku v testu časopisu Auto Bild (vydání 16/2024) a bylo jí uděleno „příkladné“ hodnocení.

Dunlop představuje novou generaci celoročních pneumatik

Značka Dunlop představuje novou generaci celoročních pneumatik. Pneumatiky Dunlop All Season 2 vyvinula s cílem obstát v konkurenci v tržním segmentu hodnotových celoročních pneumatik, který by měl podle posledních prognóz růst v letech 2023 až 2028 každoročně o 2 až 3 %.

NEXEN TIRE uspořádal tradiční event Purple Summit letos

Společnost NEXEN TIRE oznámila, že ve dnech 16. až 19. dubna hostila akci Purple Summit Korea 2024, která se poprvé konala v Koreji.

Nové rozměry pneumatik Goodyear Eagle F1 Asymmetric

Goodyear oznamuje, že nabídku svých prémiových letních pneumatik Eagle F1 Asymmetric 6 rozšiřuje o 95 nových položek, a to především v sortimentu devatenáctipalcových a větších pneumatik.

Pneumatiky Pirelli pro motorsport s certifikací FSC™ debutují ve Velké ceně™ Formule 1®

Pirelli je první společností, která vyrábí kompletní řadu pneumatik pro motorsport s certifikací FSCTM (Forest Stewardship Council™, Rada pro lesní hospodaření pozn. red.). Od letošního roku budou všechny pneumatiky používané ve FIA Mistrovství světa Formule 1™ označeny logem FSC. Označení potvrzuje, že veškerý přírodní kaučuk v pneumatice splňuje přísná ekologická a sociální kritéria vyžadovaná FSC, přední […]

Novinky ALCAR jsou k dispozici pro zákazníky

Firma ALCAR před startem jarní sezóny představuje novinky v podobě nových designů litých kol. Pro rok 2024 svou nabídku obohatila o tři zcela nové designy v sedmi barevných variantách a o nový barevný odstín jednoho ze stávajících bestsellerů.

Informace a novinky z trhu pneumatik a pneuservisů