Pneumatiky

Informace a novinky z trhu pneumatik a pneuservisů

Pozor na zneužívání objednacích čísel ocelových kol ALCAR STAHLRAD/KFZ

Společnost ALCAR BOHEMIA upozorňuje zákazníky na opakované zneužívání svých katalogových čísel ocelových kol ALCAR STAHLRAD/KFZ v nabídkách národních i mezinárodních internetových velkoobchodů.

Společnost ContiTrade uvadí na trh novou zimní pneumatiku BestDrive Winter

Po velmi úspěšném uvedení exkluzivní letní pneumatiky BestDrive uvádí společnost ContiTrade na trh novou zimní pneumatiku BestDrive Winter.  

Goodyear UltraGrip Performance+ zvítězily v novém testu zimních pneumatik časopisu AUTO MOTOR UND SPORT

Prestižní německý automobilový časopis AUTO MOTOR UND SPORT ve svém prvním letošním testu zimních pneumatik vyhodnotil Goodyear UltraGrip Performance+ jako nejlepší univerzální pneumatiky. Nejvíce hodnocené u testovacích pneumatik byly brzdné vlastnosti na sněhové pokrývce.

Hankook dodává vysoce výkonné pneumatiky pro Porsche Cayenne

Výrobce prémiových pneumatik Hankook dodává od června pro Porsche Cayenne ex works svou vlajkovou loď UHP, Ventus S1 evo 3 SUV. Vysoce výkonná pneumatika je originální výbavou na míru pro nový model SUV a zcela splňuje vysoké požadavky, které jsou na tento segment kladeny.

Nokian Tyres slaví otevření své první továrny v USA

Nokian Tyres slaví oficiální otevření své výrobní továrny v severoamerickém městě Dayton, které se nachází ve státě Tennessee. Komplex o rozloze 830.000 stop čtverečních (77.000 metrů čtverečních) představuje jedno z nejmodernějších zařízení na výrobu pneumatik na světě.

Continental navrhuje pneumatiku budoucnosti

Společnost Continental představila ucelený technologický systém Conti C.A.R.E. Conti C.A.R.E. (Connected. Autonomous. Reliable. Electrified.) je špičková technologie pro síťové propojení kol a pneumatik umožňující správu požadovaných výkonnostních charakteristik.

Podzimní novinky ALCAR BOHEMIA

Také pro letošní podzim si firma ALCAR BOHEMIA připravila několik novinek, mezi nimiž najdeme nové designy litých kol od značky DEZENT nebo ocelová kola pro off-roady DOTZ. V nabídce již také najdeme kompletní nabídku pro vůz Škoda Scala.

Společnost Hankook Tire byla na udílení cen IDEA Award 2019 oceněna za inovativní koncepci pneumatik

Prémiový výrobce pneumatik Hankook byl vybrán mezi finalisty v kategorii automotive a dopravy na prestižním předávání cen International Design Excellence Awards (IDEA) 2019, které se konalo 21. srpna v Chicagu, USA. Společnost Hankook byla vyznamenána za svou koncepci pneumatik Hexonic a HLS-23.

Nové pneumatiky Nokian Powerproof SUV a Nokian Wetproof SUV využívají technologie vítězící v testech

Skandinávský výrobce prémiových pneumatik Nokian Tyres uvádí na trh nové letní pneumatiky pro sportovní užitková vozidla a crossovery – Nokian Powerproof SUV a Nokian Wetproof SUV. Oba dva produkty využívají technologii dvojí bezpečnostní zóny, použitou také u verze pro osobní vozidla vítězící v testech pneumatik.

Změny v nejvyšším managementu společnosti Bridgestone EMEA podpoří její digitální transformaci

Společnost Bridgestone Europe (EMEA) uskuteční s platností od 16. září změnu ve struktuře nejvyššího managementu. Uvedená optimalizace navazuje na nedávné změny globálního managementu mateřské společnosti Bridgestone Corporation a je součástí širšího konceptu nástupnictví se zaměřením na výchovu globálních lídrů v rámci podniku.