Menu

Pneumatiky

Pneumatiky Goodyear zazářily v testu zimních pneumatik ADAC

Pneumatiky koncernových značek Goodyear obsadily 1., 2. a 3. místo v nejnovějším testu zimních pneumatik ADAC, jednom z největších evropských testů osobních pneumatik. Největší evropský automotoklub ve svém nejnovějším testu srovnával 32 různých zimních pneumatik, po šestnácti v obou nejoblíbenějších rozměrech – 205/60R161 a 225/45R172.

UltraContact NXT vyhrála Swiss Automotive Show Innovation Award 2023

„Ultra znamená více“ – UltraContact NXT o tom dokázal přesvědčit porotu SAS Innovation Awards 2023. Dodnes nejudržitelnější pneumatika z výroby Continental zvítězila v kategorii „Trvale udržitelný rozvoj/životní prostředí“ na šestém švýcarském autosalonu, konaném na konci srpna 2023.

Nová funkce přístroje TPMS ALCAR TECH600

Diagnostický přístroj TPMS ALCAR TECH600 je nyní po aktualizaci bohatší o novou funkci – měření stavu baterie.

Goodyear uvádí na trh zimní pneumatiky UltraGrip Performance 3

Společnost Goodyear uvádí na trh novou generaci zimních pneumatik UltraGrip – UltraGrip Performance 3. 

Continental představuje celoroční pneumatiku AllSeasonContact 2

Continental uvede na trh novinku z řad produktů pro celoroční využití, které jsou v Česku podle posledních průzkumů stále oblíbenější. Nové pneumatiky Continental AllSeasonContact 2 jsou vhodné k jízdě za zhoršených klimatických podmínek a vedle toho přispívají také k nižší spotřebě pohonných hmot a tím i menším nákladům na přepravu.

Kalendář Pirelli slaví 50. vydání. Fotil ho Prince Gyasi

Fotograf samouk, který začal svou kariéru fotografováním na chytrý telefon, a který je nyní vyhledávaným vizuálním umělcem, se ujal focení kalendáře Pirelli pro rok 2024. Jubilejní vydání představuje eklektickou sestavu hvězd vybraných pro jejich osobní vliv a spojení s jeho autorem, Princem Gyasim.

Goodyear spolupracuje na konceptu Opel Experimental

Firma Goodyear spojila své síly s německou automobilkou Opel a vyvinula pro ni na míru inovativní pneumatiky navržené speciálně pro revoluční koncepční vůz Opel Experimental. Spolupráce mezi oběma značkami je dalším dokladem úsilí značky Goodyear o propojování špičkové automobilové techniky a výjimečného designu.

Goodyear představuje pneumatiky řady Cargo pro lehká užitková vozidla

Společnost Goodyear posiluje sortiment pneumatik pro lehká užitková vozidla a rozšiřuje nabídku pneumatik Cargo v segmentu prémiových řad značky. Cargo jsou spolehlivé pneumatiky nejvyšší kvality, které dopravcům pomáhají snižovat prostoje a udržovat jejich vozidla neustále v provozu.

Nokian Tyres představuje nový symbol ELECTRIC FIT na pneumatikách

Aby společnost Nokian Tyres usnadnila řidičům elektromobilů hledání kompatibilních pneumatik, zavádí pro celé portfolio svých stávajících i budoucích prémiových produktů nový symbol ELECTRIC FIT™. Tento symbol znamená, že pneumatiky Nokian Tyres® lze stejně dobře montovat na vozy se spalovacím motorem i na elektromobily, a zajišťuje tak bezpečný a vysoce kvalitní výkon výrobku bez ohledu na […]

Hankook oznamuje finanční výsledky za druhé čtvrtletí roku – výrazný růst

Výrobce prémiových pneumatik Hankook oznámil za druhé čtvrtletí roku 2023 tržby ve výši 2263,4 miliardy KRW (přibližně 1580,8 milionů EUR) a provozní zisk ve výši 248,2 miliardy KRW (přibližně 173,3 milionů EUR) – na základě globálních konsolidovaných finančních výsledků. Tržby i provozní zisk vzrostly oproti období loňského roku o 11 %, resp. o 41,6 %.

Informace a novinky z trhu pneumatik a pneuservisů