Pneumatiky

Informace a novinky z trhu pneumatik a pneuservisů

Automobilka Ferrari zvolila pneumatiky Bridgestone pro svůj kabriolet

Bridgestone byl zvolen společností Ferrari jako dodavatel na přání nabízených pneumatik typu run-flat pro 2+2místný sportovní kabriolet Ferrari Portofino o výkonu 600 k. Pneumatiky Potenza S007 Run-Flat budou dodávány do výrobního závodu Ferrari v Maranellu v rozměrech 245/35 ZRF 20 (91Y) a 285/35 ZRF 20 (100Y).

Hospodářský výsledek 2017 skupiny Continental Otrokovice

Společnosti skupiny Continental Otrokovice zveřejnily v obchodním rejstříku auditované hospodářské výsledky roku 2017, to je společností Continental Barum s.r.o., Continental výroba pneumatik, s.r.o. a Continental HT Tyres, s.r.o.

Zimní pneumatiky při bouřce zvyšují riziko aquaplaningu

Přichází čas letních bouřek, které hrozí zvýšeným počtem dopravních nehod. Těmi nejohroženějšími jsou v hustém nebo dokonce přívalovém dešti řidiči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli, že si na voze nechají zimní pneumatiky na dojetí.

Nokian Tyres usnadňuje prodej svých produktů

Nokian Tyres vylepšil službu Dealer Services pro prodejce pneumatik. Služba poskytuje zákazníkům vše potřebné pro jejich každodenní obchodní činnost s pneumatikami, od nástrojů pro prodej a správu objednávek až po osobní služby a obchodní informace.

Technologie „Bridgestone ologic“ se používá ve sportovním BMW i3s

Bridgestone pokračuje v úspěšném partnerství s BMW Group jako výhradní dodavatel pneumatik pro nové sportovní BMW i3s. Pneumatiky Bridgestone se svými výjimečnými vlastnostmi již osvědčily jako prvovýbava elektromobilu BMW i3.

Bridgestone představil svou první celoroční cestovní pneumatiku

Firma Bridgestone představila celoroční cestovní pneumatiku Weather Control A005, vhodnou do každého ročního období.

Firma Nexen Tire představila dva nové pláště pro český trh

Na veletrhu v Kolíně nad Rýnem představila firma Nexen Tire nové pneumatiky pro letošní rok, z toho jednu letní a jednu zimní.

Hankook nově dodává letní a zimní pneumatiky pro vozy BMW X3

Aktuální generace BMW X3 se na trh dodává od listopadu 2017. Součástí originální výbavy jsou nově pneumatiky Hankook, a sice letní v rozměru 225/60 R18 104 W XL nebo zimní v rozměru 225/60 R18 104 H XL. BMW X3 patří k nejoblíbenějším vozidlům své třídy, od roku 2003 se jich na celém světě prodalo více […]

General Motors jmenuje Hankook Tire Dodavatelem roku 2017

GM ocenil svých 132 nejlepších dodavatelů ze 17 zemí, kteří průběžně překračovali očekávání GM a vytvořili mimořádnou hodnotu nebo přinesli nové inovace do výrobních procesů svého odběratele. Výrobce pneumatik Hankook získal toto ocenění již po druhé po sobě.

Dunlop Geomax MX33 - motokrosové pneumatiky pro různý terén

Dunlop uvádí na trh jako první motokrosové pneumatiky Geomax MX33 pro jízdu na proměnlivém povrchu. Pneumatiky Geomax MX33 jsou nástupce úspěšných pneumatik MX3S.