Letní pneumatiky Nokian Line SUV nabízejí pokročilou úroveň bezpečnosti a odolnosti

27. dubna 2016, 18:56

Letní pneumatiky Nokian Line SUV a Nokian zLine SUV poskytují vysokou úroveň bezpečnosti a odolnosti, díky technologii aramidových bočnic Nokian. Nové pneumatiky Nokian iLine pro malé a středně velké vozy zaručují hladkou a bezpečnou jízdu za každého letního počasí. Nokian Tyres Aramid Guarantee se vztahuje na poškození aramidových bočnic pneumatik Nokian Tyres.

Nové letní pneumatiky Nokian iLine nabízí jedinečný pocit z jízdy a prvotřídní úsporu paliva. Příjemný pocit z jízdy, spolehlivost a stabilita se nevytrácí ani při jízdě za extrémních podmínek. Jedinečné Venturiho drážky efektivně zabraňují akvaplaningu a borovicový olej přidaný do pryžové směsi maximalizuje odolnost pneumatik.

Nové pneumatiky Nokian iLine rozšiřují sortiment letních pneumatik společnosti Nokian Tyres, nejseverněji sídlícího výrobce pneumatik na světě. Pneumatiky jsou vhodné pro různé typy letního počasí v České republice. Možnost výběru z 13 až 16palcových pneumatik dokonale uspokojí řidiče, kteří dbají o bezpečnou jízdu jak po mokrém asfaltu, tak po vysušených cestách. Prodejci mají k dispozici všechny rozměry s rychlostním indexem T (190 km/h) nebo H (210 km/h).

Bezpečnost a prvotřídní prémiová kvalita

Moderní řada pneumatik od společnosti Nokian Tyres přináší do segmentu osobních vozů a SUV prvotřídní prémiovou kvalitu a pokročilé inovace. Nabídka našich pneumatik pro vozy SUV se v porovnání s minulými lety více než dvakrát rozšířila,” říká Hannu Liitsola, generální ředitel pro střední Evropu.

Na poškození bočnice pneumatiky se vztahuje záruka společnosti Nokian Tyres na technologii aramidových vláken. Díky záruce Satisfaction Promise společnosti Nokian pak mohou řidiči navíc v případě nespokojenosti zdarma vyměnit sadu nových pneumatik za sadu jinou.

Výrobky společnosti Nokian Tyres, které jsou určené pro letní období, nabízí vysokou úroveň bezpečnosti a spoří palivo. Pneumatika Nokian Line pro malé a kompaktní vozy (rozměr 185/65 R15 H) se zařadila do skupiny vítězů testu letních pneumatik pro rok 2016, který provedla německá automobilová asociace ADAC. Pneumatika Nokian Line získala známku „dobrá” a asociace ADAC ji hodnotila jako dobře vyváženou, obzvláště dobrou na suchých cestách a dobrou na mokrých silnicích. Poměrně nízká je také spotřeba paliva.

Nové letní pneumatiky Nokian Line SUV – maximální pevnost, pohodlná jízda a klidný výkon

Díky technologii Nokian Aramid sidewall se letní pneumatiky společnosti Nokian Tyres, které jsou určené pro vozy SUV, pyšní maximální pevností a také pokročilou úrovní bezpečnosti a odolnosti. Díky aramidovým vláknům, která společnost Nokian Tyres pro směs bočnic používá, jsou bočnice pevnější. Pneumatiky tak lépe odolávají nárazům a řezům, jež by jinak mohly mít za následek proražení pneumatiky. Stejný materiál se používá i v letectví a vojenském průmyslu.

Pneumatika Nokian Line SUV určená pro všestranné využití na malých a středně velkých vozech SUV nabízí dynamickou ovladatelnost, příjemné jízdní pohodlí a výjimečnou přilnavost za mokra. Pneumatika má vysoký výkon a neuvěřitelný nájezd při nízkém opotřebení. Pneumatika navíc pomáhá snížit spotřebu paliva.

Sportovní letní pneumatiky Nokian zLine SUV charakterizuje precizní ovladatelnost, skvělý požitek z jízdy, maximální pevnost a bezpečnost i v extrémních podmínkách. Jejich bočnice jsou zesíleny technologií Aramid Sidewall, která největším vozidlům SUV propůjčuje potřebnou odolnost. Díky dobré přilnavosti za mokra je pneumatika bezpečná i na totálně zaplavených silnicích.

Záruka společnosti Nokian Tyres na technologii aramidových vláken kryje poškození bočnic, zatímco záruka Satisfaction Promise společnosti Nokian Tyres se postará o vaši spokojenost

Pneumatiky, které společnost Nokian vyrábí pro vozy SUV, se vyznačují odolností a poskytují též ochranu v nepředvídatelných situacích. Na poškození bočnice pneumatiky, které vznikne při běžném použití, se vztahuje záruka společnosti Nokian Tyres na technologii aramidových vláken. Od každého prodejce společnosti Nokian Tyres, který se tohoto programu účastní, obdrží zákazníci zdarma novou ekvivalentní pneumatiku.

Společnost Nokian Tyres také poskytuje záruku Satisfaction Promise (záruku spokojenosti). Pokud není zákazník z jakéhokoliv důvodu s novými pneumatikami Nokian spokojen, může je do 14 dní u svého prodejce vyměnit za jinou sadu pneumatik. Přezutí a vyvážení jsou zdarma. Seznam prodejců, kteří se programu „Záruka na technologii aramidových vláken společnosti Nokian Tyres a záruka Satisfaction Promise společnosti Nokian Tyres” účastní, je přístupný na internetových stránkách naší společnosti.

Související články

Zkontrolujte své letní pneumatiky a zajistěte tak jejich větší bezpečnost i životnost
Zkontrolujte své letní pneumatiky a zajistěte tak jejich větší bezpečnost i životnost

Na léto plánuje většina řidičů dlouhé cesty do vzdálenějších destinací. Aby byla cesta maximálně bezpečná a pneumatiky co nejdéle vydržely, Nokian Tyres důrazně doporučuje zkontrolovat jejich stav a uzpůsobit jízdní styl. Přestože jsou řidiči zvyklí provádět pravidelný servis svého vozu, jako je výměna olejů, filtrů a jiných částí, údržbě svých pneumatik věnují stále malou pozornost. […]

První zimní pneumatika pro osobní automobily slaví 80 let
První zimní pneumatika pro osobní automobily slaví 80 let

Před osmdesáti lety vynalezla finská společnost Nokian Tyres jako první na světě zimní pneumatiku pro osobní vozy. Její poslední generace se pod stejným názvem „Nokian Hakkapeliitta“ úspěšně vyrábí a prodává dodnes. Vynález první zimní pneumatiky Vůbec první zimní pneumatiku s názvem „Kelirengas“ vynalezli ve Finsku už v roce 1934, ta však byla určena pouze pro […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!