Bridgestone na Pařížském autosalonu 2016

26. září 2016, 9:27

Největší společnost na světě, vyrábějící pneumatiky a gumárenské produkty, se vrací do Paříže s velkými inovacemi a zve širokou veřejnost k návštěvě své expozice, v níž budou veškeré novinky vystaveny.

Expozice s výstavní plochou 360m² (Bridgestone, hala 1, stánek 202) bude zaměřena na nejnovější plody vývoje značek Bridgestone a Firestone v Evropě. Mezi ně patří 4 inovativní nové pneumatiky, z nichž 3 budou mít výstavní premiéru. Nebudou chybět ani technické novinky pro zvyšování bezpečnosti silničního provozu a nevšední atrakce pro nezapomenutelné zážitky z návštěvy.

Nové pneumatiky Bridgestone

Hvězdou autosalonu bude nová pneumatika Bridgestone DriveGuard, která umožňuje řidiči pokračovat v jízdě i po ztrátě tlaku v pneumatice.  S revolučními vlastnostmi pneumatiky DriveGuard se mohou návštěvníci seznámit při překvapivé testovací jízdě na výstavišti – nebo získat pozitivní zkušenosti díky našemu systému s virtuální realitou.

Poprvé v Paříži bude vystavena pneumatika Bridgestone Dueler A/T 001. Nová odolná celoroční univerzální pneumatika poskytne řidičům značnou trakci v terénu, ale nenechá je na holičkách ani na asfaltu.

Další novinkou značky Bridgestone je ukázka technologie CAIS (Contact Area Information Sensing) na zimní pneumatice Blizzak LM001. CAIS upozorňuje řidiče na stav povrchu vozovky a dokládá, jak Bridgestone podporuje technický vývoj nejen u svých pneumatik, ale také u kompletních systémů pro zvyšování bezpečnosti silničního provozu.

Nepřehlédnutelným magnetem expozice bude nový Aston Martin DB11 s 20“ sportovními pneumatikami Potenza S007. Bridgestone byl nedávno vybrán jako exkluzivní dodavatel pneumatik pro model DB 11.

Slibné novinky značky Firestone

Jako první novinku přivítá Paříž novou pneumatiku Firestone Roadhawk. Pneumatika s dlouhou životností poskytne každodenním řidičům požadovanou odolnost a bezpečnost za všech podmínek. Jejich vynikající vlastnosti potvrzuje hodnocení A na štítku EU v disciplíně přilnavost na mokru.

Za druhé bude v Paříži poprvé vystavena pneumatika Firestone Vanhawk 2 pro lehké užitkové vozy. Tato pneumatika si zachovává robustní provozní vlastnosti a odolnost, jimiž si získala tak mnoho přátel původní pneumatika Vanhawk – a navíc k nim přidává ještě lepší ovladatelnost na mokru a nižší spotřebu paliva.

V neposlední řadě a v odlehčeném tónu zve Firestone všechny návštěvníky k zábavným aktivitám s programem Firestone Music Tour, který sponzoruje nejnavštěvovanější letní hudební festivaly po celé Evropě, a ke zkoušce vlastního hlasu v rámci soutěže Firestone Car-aoke s oblíbenými písničkami pro jízdu autem!

Související články

Bridgestone a Firestone Industrial Products společně na 66. IAA Užitkové vozy 2016
Bridgestone a Firestone Industrial Products společně na 66. IAA Užitkové vozy 2016

„Total Tyre Care – Identifying with your fleet“ – tak zní motto expozice společnosti Bridgestone na nadcházející výstavě IAA 2016. Bridgestone, největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů, představí ve dnech 21. až 29. září svá nejnovější softwarová řešení, která nabízejí provozovatelům vozových parků lepší přehled o stavu pneumatik jejich vozidel. Zvláštní […]

Bridgestone vyvine nové pneumatiky pro Jaguar XJ220
Bridgestone vyvine nové pneumatiky pro Jaguar XJ220

Bridgestone zahájil spolupráci se společností Don Law ve Velké Británii s cílem vyvinout novou generaci pneumatik pro legendární sportovní vozy Jaguar XJ220. Původní spolupráce na vývoji pneumatik pro XJ220 je dobře zdokumentovaná. Nicméně před několika lety byla ukončena výroba pneumatik v rozměrech určených pro tento vůz.   Majitel společnosti Don Law otevřel při náhodném setkání […]

Sportovní pneumatiky Bridgestone s technologií run-flat pro nový model Giulia
Sportovní pneumatiky Bridgestone s technologií run-flat pro nový model Giulia

V říjnu a listopadu bude na pobočkách Auto Kelly probíhat Podzimní Road Show garážového vybavení 2016. Více na www.autokelly.cz.

Tři závody Bridgestone obdržely od společnosti General Motors ocenění za kvalitu
Tři závody Bridgestone obdržely od společnosti General Motors ocenění za kvalitu

Závody na výrobu pneumatik Bridgestone v městech Béthune, Burgos a Poznaň získaly od společnosti General Motors Company (GM) ocenění Supplier Quality Excellence Awards 2015. Ocenění převzali manažeři kvality tří závodů na slavnostním vyhlášení v sídle společnosti GM Europe v Rüsselsheimu, které se uskutečnilo dne 16. září 2016. „Supplier Quality Excellence Award“ je globálním oceněním. Vítězové […]

Bridgestone se vrací na svahy v rámci podpory Světového poháru v alpském lyžování
Bridgestone se vrací na svahy v rámci podpory Světového poháru v alpském lyžování

Bridgestone prodloužil smlouvu se Světovým pohárem v alpském lyžování (Audi FIS Ski World Cup) i pro nadcházející zimní sezony. Největší společnost na světě, vyrábějící pneumatiky a gumárenské produkty, bude během sezony 2016/2017, která je jubilejní padesátou sezonou Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS World Cup), sponzorovat 17 podniků Světového poháru v 7 evropských zemích. […]

Bridgestone na výstavě EICMA 2016
Bridgestone na výstavě EICMA 2016

Bridgestone se vrací na výstavu EICMA, která probíhá ve dnech 8. až 13. listopadu v Miláně, s atraktivní expozicí, v níž jako hvězdy září prémiové silniční pneumatiky Battlax a terénní pneumatiky Battlecross MX, společně se dvěma výjimečnými novými pneumatikami, které jsou na výstavě EICMA představeny poprvé. Nová pneumatika Battlecruise H50 pro americké vidlicové dvouválce První […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!