ELIT CZ: Obchodní zástupce

16. prosince 2018, 9:45 Job offer may be outdated

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., patřící do nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého rostoucího týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici

 

Obchodní zástupce
Olomouc, Praha a Střední Čechy

 

PRODEJNÍ PORADCE
Žádný den není stejný – stejně jako se mění akční nabídka našich produktů, mění se Vaše pracoviště. Naši prodejní poradci nezahřívají židli, ale pracují především v terénu a jsou v neustálém kontaktu s našimi zákazníky.
– Prezentujete sortiment a služby ELIT ve svěřeném regionu.
– Připravujete cenové nabídky, vedete obchodní jednání.
– Představujete novinky, informujete o speciálních akcích.
– Pečujete o stávající portfolio zákazníků, vyhledáváte i nové obchodní příležitosti.
– Doplňkové činnosti či administrativa na pobočce.

Co od Vás očekáváme?
Hledáme „obchoďáka“, který se zajímá o auta, motorky a náhradní díly na ně. Preferujeme loajálního, pracovitého a spolehlivého člověka, který je schopný pracovat i v týmu.
Budou nás zajímat i Vaše předchozí prokazatelné výsledky v prodeji a schopnost rychle se učit – a to i technická data.

Co Vám nabídneme?
ELIT nabízí řadu bonusů, jako je dny volna navíc, multisport kartu, výhodné tarify či slevy na zájezdy.

Ještě pořád jsme Vás neoslovili?
– A co říkáte na zaměstnanecké slevy na naše výrobky pro Vás a Vaši rodinu? – Samozřejmostí pro Prodejní poradce je i služební vozidlo, které můžete využívat i k soukromým účelům, telefon a notebook. Každý nový zaměstnanec u nás projde kompletním zaškolením, kde ho seznámíme nejen s firemní kulturou, pracovištěm, ale především se sortimentem a službami, které nabízíme.
– Nastoupit můžete kdykoliv po dohodě.

Teď už stačí jediné – poslat nám životopis na email: elit@elit.cz. V hlavičce emailu vždy uvádějte název pozice, která Vás zaujala.

Odesláním svých osobních údajů beru na vědomí, že společnost Auto Kelly a.s., se sídlem Ocelářská 891/16, 190 00 Praha 9 – Vysočany („Auto Kelly“) a společnost ELIT CZ, spol. s r.o., se sídlem Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5 („ELIT“) je oprávněna zpracovávat mnou poskytnuté osobní údaje po dobu výběrového řízení a pro případné jednání o uzavření pracovního poměru ve společnosti Auto Kelly nebo ELIT, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Bližší informace o mých právech a o zpracování osobních údajů ze strany Auto Kelly a ELIT jsou obsaženy v dokumentu „Zásady zpracování osobních údajů“, který je k dispozici na internetových stránkách Auto Kelly a Elit.