ELIT CZ: Řidič - skladník

19 února 2018, 13:24

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici

ŘIDIČ - SKLADNÍK
Pardubice, Liberec, Havlíčkův Brod, Mladá Boleslav, Jičín, Boskovice, Kladno, Klatovy, Svitavy, Plzeň a Praha 4 - Kunratice

JSTE ODPOVĚDNÝ ŘIDIČ A HLEDÁTE STÁLOU PRÁCI?
Hledáme pracovitého člověka, který rád řídí a zvládne hodně práce.

Vaším úkolem bude:
- odpovědná práce ve skladu - příjem zboží, udržování skladu, rozvoz zboží zákazníkům po naplánované trase

Očekáváme od Vás:
- vyučení technického směru
- řidičský průkaz sk. B (praxi v řízení motorových vozidel)
- základní znalost sortimentu autodílů
- bezúhonnost, zodpovědnost
- znalost práce na PC

Za Váš dobrý výkon nabízíme:
- zaměstnání na HPP v prosperující a rozvíjející se společnosti
- osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
- firemní benefity
- místo výkonu práce: Pardubice, Liberec, Havlíčkův Brod, Mladá Boleslav, Jičín, Boskovice, Kladno, Klatovy, Svitavy, Plzeň a Praha 4 - Kunratice
- nástup: dohodou

Informace o pozici
Místo pracoviště: Pardubice, Liberec, Havlíčkův Brod, Mladá Boleslav, Jičín, Boskovice, Kladno, Klatovy, Svitavy, Plzeň a Praha 4 - Kunratice
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Benefity: Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel: ELIT CZ, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

ZAŠLETE NÁM SVŮJ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA EMAIL: alzbeta.hlinkova@elit.cz. NEBO ODPOVĚZTE PŘES NAŠE KARIÉRNÍ STRÁNKY:  http://elit.jobs.cz/

V HLAVIČCE EMAILU VŽDY UVÁDĚJTE NÁZEV POZICE A LOKALITU POBOČKY, KDE SE O PRÁCI UCHÁZÍTE.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ELIT CZ ,spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Kontakt
ELIT CZ, spol. s r.o.
Alžběta Hlinková