After Party APMSubaruMánie2009 se povedla (doplněno o video)

21. prosince 2009, 0:00

Vydařenou slavnostní tečkou za letošní celoroční zákaznickou soutěží společnosti APM Automotive byla AFTER PARTY APMSubaruMánie2009 konaná v sobotu 12. prosince v prostorách pobočky APM Praha-Zličín.

Část tamního jindy nehostinného skladu se na jeden den proměnila v příjemný koutek s posezením a bohatým občerstvením a především s místem, kdy tři desítky nejúspěšnějších soutěžících převzaly své zasloužené ceny. Tu hlavní, tmavě modrý osobní vůz Subaru Impreza si odvezl pan Jiří Tomášek, obchodník s autodíly s Tlučné u Plzně, který tak ke své výhře z Letního poháru – stříbrné Subaru Justy – přidal další vůz této kultovní značky, jež také dala jméno celé soutěži s podtitulem Mistrovství ČR v nákupu autodílů od APM Automotive.

Jiří Tomášek se svou firmou VITO CZ tak vedle oblíbeného rodinného sporťáku získal také tradiční pohár a zlatý věnec a především titul Mistra České republiky v nákupu autodílů od APM Automotive. Spolu s ním na stupně vítězů vystoupili Miroslav Jedlička a Jiří Vlček. Majitel táborského obchodu s autodíly Miroslav Jedlička si jako cenu za druhé místo ze Zličína odvezl další z vozů Subaru Justy a sympatický servisák Jiří Vlček z Hrádku u Sušice pak luxusní cestovní skútr Aprilia Atlantic 250.

Malou zličínskou slavnost vedle bohatého rautu, vystoupení klatovských mažoretek a kdyňského dua M&K Step zpestřilo také předání cen deseti nejlepším ´posádkám´závěrečné rallye Bosch. K vrcholům odpoledne patřilo také předání posledního malého Subaru Justy vítězi Podzimního poháru, panu Karlu Balcarovi z Chocně, majiteli sítě obchodů ProfiCar. K příjemné a přátelské atmosféře přispěl i moderátor slavnostního odpoledne Jan Suda, stejně jako možnost si vyzkoušet jízdu na gyroskopickém vozítku Segway. Ti odvážnější si pak na Segwayi i zasoutěžili o zajímavé ceny věnované fotbalovým klubem FC Viktoria Plzeň.

 

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!