Ohlédnutí za IC EXPO 2012

27. září 2012, 0:00

IC EXPO 2012 je již minulostí a firma Inter Cars Vám přináší krátké ohlédnutí za touto akcí.

V sobotu 22.9. se úderem 9. hodiny ranní otevřely brány Skladu č. 7 v bratislavské nákupní galerii Eurovea a IC EXPO vítalo své první návštěvníky.

A co vše bylo k vidění? Hned po příchodu zaujaly venkovní expozice se Show trucky a závodními vozy. Velká část přízemí se proměnila ve fungující autoservis. Návštěvníci si tak mohli velké množství zařízení přímo vyzkoušet a prohlédnout do nejmenších detailů. Ve zbývající části přízemí se nacházely stánky dodavatelů, mnozí z nich si pro návštěvníky připravili i odborná školení a prezentace. Navíc během veletrhu bylo možné nakoupit vybraný sortiment náhradních dílů a servisního vybavení za speciální ceny.

První patro bylo celé věnované servisnímu konceptu Q-SERVICE a novým vizím v autoopravárenství. Zájemci se zde mohli seznámit se základními plány a s filozofií této servisní sítě. Více podrobností se pak dozvěděli u jednotlivých stánků, kde probíhaly prezentace softwarového řešení QS PROFESSIONAL a dalších navazujících projektů (Fleet program, MotoIntegrator) nebo na odborných prezentacích.

Pro chvíle oddechu a rozptýlení sloužil ohromný stan s občerstvením, terénní autodráha „Rallye Dakar“, tombola, nejrůznější závodní simulátory nebo plavba výletní lodí na Děvín a do Čunova. Samozřejmostí byla také přítomnost krásných hostesek. Celý program zakončila večerní VIP párty s nádechem Irska, kde program zpestřila dražba servisního vybavení, vystoupení irských tanečníků nebo hudební skupiny U2 Revival.

Dodavatelé, které jste na akci mohli navštívit: Bosal, Bosch, Brembo, Cartechnic, Castrol, Comma Oil & Chemicals, ContiTech, Delphi, Dat, Elring, Evert, Exide, EVR, Febi, Federal-Mogul, Filtron, Fomar, Grenke, Chicago Pneumatic, KYB, Mahle – Knecht, NGK, Nissens, Orlík, Profitool, Sachs, Shell, Sealey, SKF, Spin, Toptul, TRW, Vivivd.

 

 


 

 

Související články

Ohlédnutí za IC EXPO 2013
Ohlédnutí za IC EXPO 2013

Výstava IC EXPO 2013, kterou pro Vás připravila firma Inter Cars k příležitosti Barum Czech Rally Zlín, jedné z největších motoristických akcí v ČR, je již definitivně minulostí. Je proto nejvyšší čas na krátké ohlédnutí. IC EXPO 2013 v číslech: 2 důležité projekty (servisní síť Q-SERVICE, internetový autoservis QS eSHOP) představeny široké veřejnosti. 3 dny […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!