IC Expo 2013

22. července 2013, 16:13

Firma Inter Cars Vás zve na 2. ročník výstavy náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily, nářadí, servisního vybavení a nových vizí v autoopravárenství – IC Expo 2013. Výstava se uskuteční na přelomu srpna a září v netradiční atmosféře Barum Czech Rally Zlín.

Celý program IC Expa 2013 bude rozdělen do dvou základních částí. Samotné IC Expo pro zvané zákazníky bude zahájeno již v pátek 30.8.2013, návštěvou první rychlostní zkoušky v centru Zlína a bude pokračovat i v sobotu 31.8. a v neděli 1.9.

První část, tzv. IC Rally Show, se bude konat ve stanovém městečku – IC Campu, v blízkosti tratí rychlostních zkoušek. Stanové městečko má kapacitu přes 500 míst, ubytování bude ve dvoulůžkových stanech, každý zákazník jako dárek obdrží na místě spacák a karimatku. Ve stanovém městečku je přichystaný bohatý doprovodný program, který vyvrcholí „Woodstock party“ – večerním koncertem rockových kapel (hlavní hvězdou bude skupina Kabát Revival).

Druhá část, samotné IC Expo, se bude odehrávat v servisní zóně v Otrokovicích, kde budou po celou sobotu a nedělního dopoledne probíhat jednotlivé prezentace jak pro zákazníky firmy Inter Cars, tak především pro širokou motoristickou veřejnost. Nejdůležitější událostí bude spuštění nadstavby servisního konceptu Q-SERVICE – elektronického obchodu s náhradními díly QS eSHOP. Ten v sobě kombinuje maloobchodní katalog s podrobnými fotkami a popisy dílů a možnost elektronického nákupu nejen zboží, ale i služby. Zákazník si k zakoupenému příslušenství nebo náhradním dílu může on-line sjednat přímo jeho montáž v servisu sítě Q-SERVICE, přičemž předem obdrží garantovanou cenu celé zakázky, kalkulovanou dle normohodin stanovených výrobcem vozidla.

Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupce nebo nejbližší pobočku Inter Cars. Pozvánka ve formátu PDF je ke stažení na intercars.cz.

Související články

Veletrhy skupiny Inter Cars u nás a v zahraničí
Veletrhy skupiny Inter Cars u nás a v zahraničí

Firma Inter Cars S.A. tento rok pořádá již 13-tý veletrh. Veletrhy však můžete navštívit i v dceřiných pobočkách v jednotlivých zemích, kde skupina Inter Cars působí. 25.05.2013 Veletrh Inter Cars Ukrajina 2013 Gorenka (Kyiv), Ukrajina 02.06.2013 4th Home Exhibition Inter Cars Croatia Zagreb, Chorvatsko 08 – 09.06.2013 Expo Inter Cars Romania 2013 Brașov, Rumunsko 30.08. […]

Ohlédnutí za IC EXPO 2013
Ohlédnutí za IC EXPO 2013

Výstava IC EXPO 2013, kterou pro Vás připravila firma Inter Cars k příležitosti Barum Czech Rally Zlín, jedné z největších motoristických akcí v ČR, je již definitivně minulostí. Je proto nejvyšší čas na krátké ohlédnutí. IC EXPO 2013 v číslech: 2 důležité projekty (servisní síť Q-SERVICE, internetový autoservis QS eSHOP) představeny široké veřejnosti. 3 dny […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!