Automechanika Shanghai 2015

22. října 2015, 8:31

Druhý největší odborný veletrh pro automobilový průmysl na světě. Získejte maximum z návštěvy veletrhu díky včasnému plánování!

S více než 5.000 potvrzenými vystavovateli z celého světa, 17 zahraničními pavilony přinášejícími své unikátní produkty a technologie a společně s 38 doprovodnými akcemi poskytujícími cenné nápady a možnosti navázání obchodních vztahů je Automechanika Shanghai 2015 akcí, kterou si nemůžete nechat ujít!

Důležité informace
Datum: 2 – 5. Prosince 2015
Místo události: National Exhibition and COnvention Center (Shanghai)
Vstup: pouze pro odborné návštěvníky starší 18ti let
www.automechanika-shanghai.com

Trocha plánování Vám zajistí lepší návštěvu
Pouze díky pár minutám strávenýchnad online registrací se můžete vyhnout dlouhým frontám při registraci a ušetřitsvůj drahocenný čas na veletrhu! Navíc získáte úžasný dárek a elektronickou verzi veletržního katalogu, který se vámbude jistě hodit!

Více informací získáte v informačním letáku ZDE

Související články

Automechanika Dubai – pozvánka na veletrh
Automechanika Dubai – pozvánka na veletrh

Přední mezinárodní veletrh automobilového průmyslu se bude konat 2 – 4.6 2015 v Dubaji. 13. ročník veletrhu Automechanika Dubai se nezadržitelně blíží. Největší veletrh s náhradními díly a příslušenstvím pro Afriku a Blízký východ se připravuje na další úspěšnou show, slibuje nová spojení, přední trendy a cenné znalosti pro všechny návštěvníky. Od náhradních dílů pro […]

Automechanika 2015 Istanbul
Automechanika 2015 Istanbul

Ve dnech 9 až 12. dubna 2015 se uskuteční veletrh automechanika.

Automechanika Istanbul 2016
Automechanika Istanbul 2016

Společnost Johnson Controls, přední celosvětový výrobce systémů a komponent automobilových sedadel, přináší na trh třetí generaci polyuretanové pěny se sníženými emisemi. Podle specifikace pěna obsahuje až o 90 procent méně VOC (těkavých organických sloučenin) než před deseti lety. Společnost Johnson Controls také významně snížila množství materiálových nečistot a s tím souvisejících pachů v pěně. Společnost […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!