Servisy / Servisní koncepty

Informace o servisech a servisních konceptech

Cebia vyhodnotila audit servisů a chystá novinky

Společnost Cebia ukončila a vyhodnotila první rok úspěšné služby Audit sevisů. Pro další období připravila Cebia rozšíření, v servisech bude navíc kontrolovat kvalitu opravy vozidel po pojistných událostech. Zaměří se také na laboratorní testy oleje, které odhalí nekvalitní výměny olejové náplně.

PitStop – úspěšná bezpečnostní akce sítě ProfiAuto

ProfiAuto zrekapitulovalo letošní cyklus PitStopů: 90 měst, 6.500 zkontrolovaných vozidel a 360 zapojených autoservisů. Už po čtvrté polští, čeští a slovenští řidiči využili bezplatnou kontrolu komponentů vozidel, které mají přímý vliv na bezpečnost cestujících. Novinkou ročníku 2018 byly lekce ve školách.

Vidět a být viděn – po roce opět seřízení světlometů zdarma

Ve dnech 5. 11.-11. 11. 2018 proběhne pátý ročník mezinárodní preventivně bezpečnostní akce Vidět a být viděn, která má za cíl upozornit řidiče na rizika spojená s nesprávným osvětlením motorových vozidel.Mezi hlavní partnery akce patří firmy Osram, Hella a Stahlgruber.

Volejte horkou linku od AutoPROFITEAM

Na základě četných požadavků obnovil servisní koncept AutoPROFITEAM od letošního října pro své členy/partnery službu TECHNICKÉHO PORADENSTVÍ na telefonu.

Jak dopadla Bestdrive Roadshow?

V květnu a červnu se konal již jubilejní 5. ročník BestDrive RoadShow 2018. Dlouhodobým cílem servisní sítě BestDrive přispět k větší bezpečnosti na cestách. Proto během RoadShow kontrolovali zejména seřízení geometrie, stav pneumatik, tlak vzduchu v pneumatikách a také stav autobaterií a provozních kapalin.

Letošní ProfiAuto Racing Cup cílil na přijímací techniky. O školení ze strany autoservisů byl zájem

Vzdělávací projekt ProfiAuto Racing Cup pro majitele a automechaniky partnerských servisů z Česka a Slovenska má za sebou již druhý ročník. O školení ze strany autoservisů byl zájem. Organizátorem je síť profesionálních autoservisů ProfiAuto.

BestDrive RoadShow 2018 míří do českých a slovenských měst

Letos již jubilejní pátý ročník BestDrive RoadShow 2018 navyšuje počet míst konání. Tento rok vás bude roadshow čekat v 18 městech po celé České a Slovenské republice. Některé služby, které můžete celoročně využít na 177 pobočkách, vám zde budou nabídnuty zdarma.

Servisní koncept AUTOFIT nyní větší, silnější a kvalitnější. Rozhovor s Michalem Novákem Doporučujeme

Servisní koncept AUTOFIT nyní větší, silnější a kvalitnější. Rozhovor s Michalem Novákem

Servisní koncept AUTOFIT byl vytvořen a uveden na trh v roce 1995 v Německu. Do České republiky vstoupil už jako etablovaná značka v roce 2006. Dnes je AUTOFIT mezinárodně uznávanou servisní sítí působící v 10 zemích Evropy s více než 2.000 členy. Změny a chystané novinky nám v rozhovoru představil Michal Novák, marketingový a produktový […]

Revoluce v servisu garážového vybavení u ELITu

Společnost ELIT nově spustila službu Elitní servis do 48 hodin nebo ZDARMA! A jak to celé vlastně funguje? V případě, že zákazník objedná u ELITu servis garážového vybavení, tak se ELIT zavazuje zajistit příjezd technika do 48 hodin od objednání. Jestliže servisní technik do této doby nedorazí, jde veškerá práce technika včetně cesty za společností ELIT, […]

ProfiAuto organizuje pro řidiče přes 11 PitStopů v Česku i na Slovensku

Síť nezávislých autoservisů a prodejců autodílů ProfiAuto připravuje po loňském úspěchu sérii pravidelných bezpečnostních akcí pro řidiče pod názvem PitStop.  Jedná se o servisní prohlídky, kde si mohou řidiči nechat zkontrolovat své vozidlo profesionálními mechaniky zdarma.