Servisy / Servisní koncepty

Informace o servisech a servisních konceptech

Letošní ProfiAuto Racing Cup cílil na přijímací techniky. O školení ze strany autoservisů byl zájem

Vzdělávací projekt ProfiAuto Racing Cup pro majitele a automechaniky partnerských servisů z Česka a Slovenska má za sebou již druhý ročník. O školení ze strany autoservisů byl zájem. Organizátorem je síť profesionálních autoservisů ProfiAuto.

BestDrive RoadShow 2018 míří do českých a slovenských měst

Letos již jubilejní pátý ročník BestDrive RoadShow 2018 navyšuje počet míst konání. Tento rok vás bude roadshow čekat v 18 městech po celé České a Slovenské republice. Některé služby, které můžete celoročně využít na 177 pobočkách, vám zde budou nabídnuty zdarma.

Servisní koncept AUTOFIT nyní větší, silnější a kvalitnější. Rozhovor s Michalem Novákem Doporučujeme

Servisní koncept AUTOFIT nyní větší, silnější a kvalitnější. Rozhovor s Michalem Novákem

Servisní koncept AUTOFIT byl vytvořen a uveden na trh v roce 1995 v Německu. Do České republiky vstoupil už jako etablovaná značka v roce 2006. Dnes je AUTOFIT mezinárodně uznávanou servisní sítí působící v 10 zemích Evropy s více než 2.000 členy. Změny a chystané novinky nám v rozhovoru představil Michal Novák, marketingový a produktový […]

Revoluce v servisu garážového vybavení u ELITu

Společnost ELIT nově spustila službu Elitní servis do 48 hodin nebo ZDARMA! A jak to celé vlastně funguje? V případě, že zákazník objedná u ELITu servis garážového vybavení, tak se ELIT zavazuje zajistit příjezd technika do 48 hodin od objednání. Jestliže servisní technik do této doby nedorazí, jde veškerá práce technika včetně cesty za společností ELIT, […]

ProfiAuto organizuje pro řidiče přes 11 PitStopů v Česku i na Slovensku

Síť nezávislých autoservisů a prodejců autodílů ProfiAuto připravuje po loňském úspěchu sérii pravidelných bezpečnostních akcí pro řidiče pod názvem PitStop.  Jedná se o servisní prohlídky, kde si mohou řidiči nechat zkontrolovat své vozidlo profesionálními mechaniky zdarma. 

ČOI potvrdila porušení zákona autoservisem

Česká obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje uskutečnila kontrolu autoservisu, kde zjistila porušení zákona o ochraně spotřebitele. Provozovatel neposkytl potvrzení o objednávce a odmítl přijmout reklamaci.

Omnicraft: Nová značka Fordu - servis a díly na vozy jiných výrobců

Autorizované servisy a prodejci Fordu v Evropě nyní mohou pod značkou Omnicraft nabízet i servis a náhradní díly na vozy jiných značek.

Servisní síť ProfiAuto chce letos výrazně posílit

Značka ProfiAuto, působící v Česku a na Slovensku od roku 2016, sdružuje nezávislé servisy a prodejce autodílů. Do konce roku 2018 chce zvýšit počet servisů v obou zemích více než dvojnásobně.

Škoda Octavia je flotilovým vozem roku 2018

Flotilovým vozem roku 2018 v anketě FLEET DERBY - FLOTILA ROKU 2018 se stala Škoda Octavia. O vítězi rozhodovala odborná porota a také internetové hlasování.

EURO KONCEPT nově v Čechách

Společnost J+M autodíly, jakožto člen skupiny GROUP AUTO je od 1.1.2018 oficiálním koordinátorem celosvětového servisního konceptu EURO GARAGE.