Školení klimatizací pořádané firmou ACI

23. března 2010, 0:00

Od 4. 7. 2010 musí být všichni mechanici, kteří provádí servis klimatizací vozidel, proškoleni podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.842/2006 a směrnice 2006/40/ES. Každý, kdo provádí servis klimatizací, se bude muset prokázat certifikátem o absolvování předepsaného školení.

Na základě těchto skutečností a rozhodnutí Ministerstva životního prostředí pro Vás firma ACI – Auto Components Internatinal potřebné školení připravila.Termíny konání ŠKOLENÍ KLIMATIZACÍ v letošním roce:

 

30. března – OBSAZENO

12. dubna – OBSAZENO

21. dubna

27. dubna – OBSAZENO

6. května – OBSAZENO

19. května

23. června

21. července

25. srpna

22. září

20. října

24. listopaduObjednávku školení můžete provést prostřednictvím svých obchodních zástupců nebo přímo na e-mailu: skoleni@aci.cz.

Popis produktu:

Autoservisy, které provádějí servis klimatizací motorových vozidel, musí být od 4.července 2010 držiteli certifikátu, prokazujícím absolvování předepsaného školení Ministerstva životního prostředí a získání příslušného osvědčení o úspěšném absolvování tohoto školení.

Na základě rozhodnutí MŽP č.j.: 548/820/10/Ac ze dne 1.3.2010 se společnost ACI-Auto Components International, spol s r.o. stanovuje hodnotícím orgánem (atestačním subjektem) k vydávání certifikátů pracovníkům, kteří absolvovali školení zahrnující minimální dovednosti a znalosti pro servis klimatizačních systémů motorových vozidel obsahujících některé fluorované skleníkové plyny podle nařízení Komise (ES) č. 307/2008.

Osvědčení se vydává na dobu neurčitou a je platné ve všech členských státech Evropské unie.

Osnova školení:
• Princip klimatizace

• Komponenty klimatizace

• Spotřební materiál a údržba klimatizace

• Termodynamika a základní diagnostika

• Legislativa Evropské Unie

• Praktická část školení

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!