STAHLGRUBER (Autocora & Autobenex) – Kalendář školení – 1. pololetí 2014

3. ledna 2014, 21:47

Pro rok 2014 pro Vás STAHLGRUBER (Autocora & Autobenex) připravil rozsáhlý soubor školení zaměřený na sériovou i paralelní diagnostiku, vč. CR systémů, ve spolupráci se společností IHR-TECHNIKA, s. r. o.

Kvalitní školení vč. praktického cvičení je základ a následujícím krokem zejména pro majitele sériové diagnostiky je nákup potřebného vybavení pro paralelní diagnostiku, tedy pro snímání a záznam průběhu napětí, proudu, tlaku a frekvence.

Pro otevření v PDF klikněte na obrázek nebo pro stažení klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte "Uložit odkaz jako …".

V případě více informací a zájmu se obraťte na obchodní poradce nebo se přímo objednejte na http://eshop.autobenex.cz, kde naleznete termíny, téma, počet volných míst, místo konání, cenu za osobu a další podrobnosti. Školení si můžete okamžitě s jednoznačným PLU objednat jako každé jiné zboží a také bude stejnou formou účtováno. Ohlásit se bude možné nejméně 1 týden před konáním. V případě neuskutečnění školení Vás budeme informovat a „školné“ Vám bude vráceno v plném rozsahu.

Pro měsíc květen a červen se plánuje školení na automatické převodovky. Postupně budou doplněny i termíny technických školení od dodavatelů, o kterých Vás budeme informovat.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!