Slavnostní otevření dalšího distribuční centra firmy Inter Cars

15. ledna 2010, 0:00

9. leden 2010 byl velkým dnem v kalendáři akcí pořádaných firmou Inter Cars S.A. Došlo k slavnostnímu otevření regionálního distribuční centra v Myslowicích. Interiér skladu se proměnil a pracovní atmosféra se změnila na příjemný banket.

 

"Dynamický rozvoj distribuční sítě Inter Cars S.A., a to jak ve Slezsku, tak v zemích za jižní hranicí země znamená, že představenstvo společnosti se rozhodlo o přesunutí umístění regionálního distribučního centra v Tychách (8.500 m2) do moderních skladových prostor v Panattoni Park Myslowice (14.400 m²). Je to páté centrum, které by mělo zlepšit logistické služby nabízené našim zákazníkům." – říká Wojciech Milewski, člen představenstva Inter Cars S.A.

Centrum Inter Cars na ulici Brzezinska 59 je velmi moderní skladová a kancelářská budova, která je v současné době největší logistické centrum v Górnym Śląsku (Horní Slezsko). Výborná poloha přímo u silnice poblíž dálnice S1 u uzlu silnic A4/S1 umožní rychle komunikovat se zbytkem kraje.

Pozvánku na zahajovací ceremoniál přijali ředitelé poboček, kteří spolupracují s distribučním centrem a jejich zákazníci. Přítomno bylo také mnoho dodavatelů společnosti, stejně jako zástupci zahraničních dceřiných společností z České republiky, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Chorvatska a Itálie. Přímo z lyžařského Zakopane přijeli členové VIP Clubu. Oficiálního zahájení se zúčastnilo celé vedení společnosti Inter Cars S.A. Polska.

Regionální setkání bylo skvělou příležitostí ke konzumaci regionálních specialit. Umělecký program předvedli regionální umělci jako Darius Niebudek, Cornelia Maroszek a Justin Gawlik, Duo Bayers, Hanys Bynd, Mirosław Szołtysek a Damian Holecki).

 Dřevěné stánky, lavice, vozíky se spoustou tradičního domácího dobrého jídla a pití, vytvořily jedinečnou atmosféru těchto hodů.

Jak je na událostech Inter Carsu zvykem, byly připraveny pro hosty atraktivní soutěže a ceny. Tentokrát proběhla soutěž MotoTest, kde bylo třeba jen správně odpovědět na otázky. V další části večera bavil společnost DJ Luk-As prezentující nejžhavější hity minulého roku.

Tradičně se během setkání s klienty pořadatelé snaží využít této příležitosti a představit svůj sortiment. Proto byla připravena malá expozice dílenského vybavení firem a značek jako Toptul, Hans, Profitool, Evert, Texa, TELWIN, Lemania energy, Samoa, Scangrip, Sealey, Chicago Peutamtic, TRW, ATE, Bosch, Osy systém, Argus, Karcher, Norfi, Unitrol, Parker, Lena Lightning, Gudepol , Delphi a Magneti Mareli. Také ukázky diagnostiky Delphi, Bosch, Magneti Marelli a Gutman-Hella Solution.

 

Již 9. trhy Inter Cars, náhradních dílů a vybavení dílen, ukázaly jak moc je taková prezentace zajímavá pro zákazníky. Expozice se od počátku těšila velké pozornosti a jako obvykle pracovníci s oddělení dílenského vybavení měli plné ruce práce.

Tento večer měl svou premiéru ShowCar – Mobilní expozice dílenského vybavení.

ShowCar to je velkorozměrový návěs s americkým tahačem Freightliner, ke kterému v budoucnu budou přistaveny dva stany s výstavou dílenského vybavení. Díky profesiálnímu aranžmá bude přívěs a jeho uspořádání sloužit jako školící místnost.

Součástí byla také charitativní akce. Děti s jednoho nedalekého dětského domova připravily ilustrace, které bylo možno zakoupit a tím přispět na dobrou věc. Výstava měla mnoho zájemců a podařilo se shromáždit značný finanční obnos, který byl převeden na dětský domov.

Inter Cars S.A. Myslowice, ulice Brzezinska 59
Zaměstnává přes 160 zaměstnanců. Pracuje se na 3 směny a obsluhuje polské pobočky společnosti Inter Cars a dceřinné společnosti v České republice, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. V nabídce pobočky jsou náhradní díly osobních a nákladních vozidel, dílů a příslušenství pro motocykly, náhradní díly pro off-road vozidla, vybavení pro dílny a mnoho dalších automobilových doplňků. To obnáší okolo 73 tisíc pozic. Díky modernímu objektu, který má 5 doků pro vyložení a 10 doků pro nakládku, je možné velmi hladké doručení a odeslání zboží bez potíží a dlouhého čekání. Přepravu zboží ve skladu zajišťuje přes tucet elektrických vysokozdvižných vozíků.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!