Nabíječky nové generace

, 27 října 2009, 0:00

Přestože nabíječky baterií značky 4LOAD rozšířily sortiment autodílů a příslušenství společnosti APM Automotive již na jaře, pravý čas pro tuto atraktivní novinku přichází až s blížícím se zimním obdobím. Zvláště, když tyto nabíječky profesionální kvality s variabilním příslušenstvím v praktické brašně jsou nabízeny za velice přijatelné ceny.

Nabíječky 4LOAD nové generace umožňují snadné a bezpečné automatické nabíjení všech typů startovacích baterií - nejen tradičních olověných, ale i moderních GEL či AGM baterií. Malé a lehké přístroje s kompaktním designem jsou řízené mikroprocesorem a umí nejen nabíjet, ale také regenerovat. K dispozici jsou ve třech různých verzích, když nejsilnější z nich je přepínatelná na různé napětí (12, resp. 24 V) a tedy použitelná také u nákladních či obytných vozů.

Před uvedením na český a slovenský trh podrobila společnost APM Automotive nabíječky 4LOAD řadě náročných testů. Jejich dobré výsledky jsou zárukou, že na trh přichází opravdu kvalitní produkt, který nabízí celou řadu funkcí a výhod:
- vhodné pro všechny typy baterií
- automatický nabíjecí proces řízený mikroprocesorem
- přesné a správné nabíjecí napětí
- kontrolované nabíjení pro optimální životnost baterie
- ochrana proti přehřátí, přepólování i jiskření
- pulzní nabíjení / udržovací nabíjení / trvalé dobíjení
- LED indikace
- Příslušenství: pólové kleště, očkový kabel, 12 V konektor
- nejnovější technologický standart
- bezpečné používání a jednoduchá obsluha
- vnitřní i venkovní použití
- optimální cena za výkon přístoje

Více na www.apm.cz


 

Komentáře

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!