Rozšíření nabídky brzdových destiček CarWell

1. prosince 2009, 0:00

Společnost APM Automotive v letošním roce obohatila český a slovenský aftermarketový trh zcela novou značkou autodílů. V modrobílém designu značky CarWell začala už v únoru nabízet nejprve vybrané položky brzdových destiček, které záhy doplnily poloosy a homokinetické klouby.

V srpnu se na pulty dostaly také brzdové bubny, později autobaterie a nyní došlo k výraznému rozšíření položek brzdových destiček. Značka CarWell tak nyní v tomto žádaném sortimentu nabízí již 53 položek nejpoužívanějších brzdových destiček za bezkonkurenční ceny.

Nová značka totiž vstoupila na trh s jasným cílem postupně se rozrůstat o nové nejpoužívanější položky a do budoucna vytvořit ucelenou řadu schopnou konkurovat nejlevnějším dílům na trhu. A tyto své ambice zatím bezezbytku naplňuje. Protože vedle přijatelné ceny hodlá CarWell nabízet i zaručenou kvalitu, je většina dílů opatřena uznávanými zejména německými atesty. Autodíly s pečetí CarWell pocházejí z různých výrobních závodů produkujících díly OE kvality pro mnoho známých automobilek a jejich dodavatelů.

Kompletní nabídku značky CarWell i další náhradní díly, maziva, provozní kapaliny a příslušenství na osobní a užitkové vozy z nabídky APM Automotive s.r.o. najdete v elekronickém katalogu APM Cat – http://cat.apm.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!