Nový katalog zapalovacích kabelů Tesla

18. prosince 2009, 0:00

Přestože se zatím ještě stále píše rok 2009, česká společnost Tesla Blatná vydala už svůj katalog na příští dva roky. Katalog TESLA – zapalovací kabely 2010/2011 už má pro své zákazníky k dispozici také společnost APM Automotive, v jejímž sortimentu náhradních autodílů a příslušenství mají samozřejmě své místo také veškeré díly elektrické soustavy a právě zapalovací kabely tvoří významnou a také žádanou sortimentní skupinu.

Zvláště, když tradiční česká značka TESLA vyrábí a dodává zapalovací kabely nejen pro většinu moderních vozů, ale nadále produkuje kabely také pro stále rozšířené starší vozy Škoda, Tatra, Vaz (Lada), Gaz, Wartburg apod.

V novém katalogu je ve třech jazycích (anglicky, rusky a česky) přehledně představen rozšířený a inovovaný sortiment sad zapalovacích kabelů TESLA. Katalog samozřejmě obsahuje především přehled dodávaných sad zapalovacích kabelů, který zahrnuje 735 různých sad i s jejich vyobrazením. Kromě toho ale také značení a technický popis kabelů vyráběných ve třech základních konstrukčních provedeních a to s odporovým, měděným či indukčním jádrem. Dále nechybí ani přehled použití jednotlivých sad pro 53 značek osobních automobilů a celkem pro 5 975 různých modelů. Praktickou pomůckou pro mechaniky jsou pak srovnávací, neboli výrobkové křížové tabulky. Výrobce přitom nabízí také produktový vyhledávač na CD a to ve formátu PDF.
TESLA – zapalovací kabely 2010/2011 (obj.č. APM: 6628605)

Více na www.apm.cz.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!