Brzdy HELLA PAGID – maximální kvalita

13. května 2013, 19:09

Systém brzdových obložení HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS obsahuje více než 1400 položek vyrobených 50 různými postupy. Postupy jsou přesně navrženy pro jednotlivé typy vozidel, různé brzdové systémy, výkony motorů a intenzitu zátěže.

Jednotlivé části brzdového obložení:

1) Třecí materiál
Třecí materiál je speciálně vyvinutý pro konkrétní aplikace ve vozidle. HELLA PAGID vyvinul 50 různých třecích materiálů, které přesně vyhovují příslušným oblastem použití.

2) Mezivrstva
Mezivrstva má opravdu mnoho funkcí: zvyšuje tvrdost, omezuje vznik trhlin v brzdových kotoučích a zlepšuje komfort jízdy. Také snižuje prostup tepla, zajišťuje vysokou pevnost a snižuje hlučnost.

3) Lepidlo
Speciální lepidlo spojuje materiál obložení s nosnou deskou a zajišťuje velmi vysokou pevnost.

4) Nosná deska
Nosné desky obložení splňují nejvyšší požadavky na pevnost materiálu a vyrábějí se s tolerancemi platnými pro originální díly.

5) Práškový nástřik
Nástřik práškovým lakem vytvoří dokonalý povrch výrobku a chrání ho proti korozi.

Více informací o kvalitě a produktech naleznete na www.hella.com/brakesystems

Související články

HELLA PAGID: Brzdy v novém světle
HELLA PAGID: Brzdy v novém světle

Společnost HELLA založila nový joint venture se společností TMD Friction a od května 2013 vstupuje na světový trh pod značkou HELLA PAGID Brake Systems. Spojením je docíleno souhry vynikající brzdové technologie s profesionální podporou prodeje, inovačního potenciálu se špičkovým technickým servisem a kompletního výrobního programu s perfektní logistikou. Společnost HELLA PAGID Brake Systems má nejen […]

HELLA PAGID: Brzdy v novém světle
HELLA PAGID: Brzdy v novém světle

HELLA PAGID je spojením know-how renomovaného dodavatele originální dílů, ale také dlouholeté zkušenosti jedné z nejrozsáhlejších světových obchodních sítí. Vyvíjí vyspělé výrobky a komplexní řešení, která předčí náročné požadavky zákazníků. Díky širokému výrobnímu programu obložení kotoučových brzd, pokrývá značka HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS téměř 100% evropského vozového parku. Ucelený výrobní program, který nabízí více než […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!