Tenneco dodává tlumiče na nové Suzuki

23. února 2018, 8:41

Společnost Tenneco dodává tlumiče s technologií Multi-Tuned Valve (MTV) pro nový model Swift Sport vyrobený v Japonsku a také na Maruti Suzuki India Dzire. Nejnovější generace Swiftu, která debutovala v září na IAA 2017 ve Frankfurtu, bude mít přední vzpěry a zadní tlumiče od firmy Tenneco. 

Nový Suzuki Swift s odpružením Monroe

Tenneco pracuje se společností Suzuki již více než deset let a dodávalo přední vzpěry a zadní tlumiče pro modely Swift a Swift Sport předchozí generace.

Tenneco tlumič přední“Technologie Multi-Tuned Valve (MTV) společnosti Tenneco byla přesně navržena tak, aby nabídla našim zákazníkům velkou flexibilitu, pokud jde o vyladění jízdních vlastností vozidel za účelem dosažení optimální rovnováhy mezi výkonem a komfortem,” řekl Martin Hendricks, výkonný viceprezident a prezident společnosti Tenneco Ride Performance.

Tenneco navrhuje a vyvíjí širokou škálu pasivních, adaptivních a poloaktivních tlumičů, které uspokojují potřeby zákazníků OE napříč segmenty. Nabízí rozsáhlé možnosti ladění, vynikající snížení hluku a dlouhou životnost v porovnání s konvenčními provedeními tlumičů. Technologie MTV od společnosti Tenneco je přední volbou pro širokou škálu aplikací.

Tenneco vyrábí díly zavěšení pro Maruti Dzire v závodě Tenneco v Bawal v Indii a pro Swift Sport v polských Gliwicích a českých Hodkovicích.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!