První pro aftermarket – Schaeffler nabízí opravné sady CVT převodovek

15. června 2018, 16:55

Vozidel s CVT převodovkou neboli převodovkou s plynulou změnou převodu stále přibývá. Divize Automotive Aftermarket společnosti Schaeffler nyní nabízí pro tento typ převodovek opravnou sadu včetně vodící lišty pod označením LuK RepSet CVT. Dále je možné pod značkou LuK zakoupit tlumiče vibrací nebo dvouhmotové setrvačníky.

 

Díky své modulární konstrukci pokrývá řetěz CVT LuK celé spektrum točivého momentu, od malých vozů až po vozy vyšší střední třídy. Jako servisní řešení, které obsahuje vodicí lištu, je tento inovativní produkt od společnosti Schaeffler poprvé k dispozici pro aftermarket.

V současné době jsou k dispozici opravné sady LuK RepSet CVT pro převodovky Multitronic skupiny Volkswagen (VW Group). Plně automatické převodovky CVT se používají mimo jiné na vozidlech Audi a Seat. Výhodou těchto převodovek je variabilní přenos točivého momentu bez poklesu hnací síly, což zajišťuje optimální provoz motoru. Schaeffler plánuje rozšířit nabídku o nové sady pro nejvýznamnější výrobce, kteří používají technologii CVT, jako jsou například Nissan a Subaru.

O tomto novém produktu Vám poskytne více informací online katalog firmy Schaeffler pro aftermarket na adrese www.repxpert.com.

Nový katalog náhradních dílů LuK Transmission Systems 2018/2019, který právě vyšel, obsahuje kromě dílů spojek, dvouhmotových setrvačníků, dílů pro suché dvojité spojky, také tyto novinky, jako jsou LuK GearBOX a LuK RepSet CVT. Katalog obsahuje více než 3.000 položek pro více než 60 značek aut, čímž pokrývá více než 95 procent vozového parku v západní Evropě. Informace v katalogu jsou v pěti jazycích – německy, anglicky, francouzsky, italsky a španělsky.

Nový katalog náhradních dílů LuK Transmission Systems 2018/2019

Zájemci mohou katalog náhradních dílů LuK Transmission Systems 2018/2019 pro osobní automobily a lehká užitková vozidla získat od obchodních partnerů divize Schaeffler Automotive Aftermarket.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!