PHILIPS přináší revoluci do hlavních světlometů s barevným nádechem

14. října 2013, 16:11

Philips pokračuje ve vedení v automobilovém osvětlení a uvádí řadu ColorVision – první autožárovku s barevným efektem ve světlometu, zatímco vozovka je osvětlena o 60% silnějším bílým světlem. ColorVision nabízí revoluční způsob pro řidiče, jak odlišit jejich vůz, s výběrem modré, zelené, žluté nebo fialové barvy.

Vytvořen pro skutečné automobilové nadšence, ColorVision nabízí skvělou úpravu vozidla. Díky speciální vrstvě na autožárovkách je možné přidat barevný odstín do světlometů, který do této doby nebyl legální. ColorVision je tedy první barevná autožárovka, která splňuje veškerou evropskou legislativu.

Barevný efekt je vytvořen odrazem světla od optiky světlometu. Po zapnutí jsou samotné světlomety osvětleny s nádechem modré, zelené, žluté nebo fialové, podle typu zakoupené autožárovky. Světlo vyzařované vpřed je ale vždy bílé.

ColorVision osvětluje vozovku o 60% větším světlem než standardní autožárovka. Nejen že řidiči lépe vidí silnici před nimi, ale mohou i rychleji reagovat. ColorVision navíc zvyšuje viditelnost o 25 metrů ve srovnání se standardní autožárovkou a zjednodušuje tak předvídání překážek, které by se mohly v cestě objevit.

Autožárovky ColorVision jsou vytvořeny pro zlepšení světelné výkonnosti. Philips UV-křemičité sklo poskytuje nejvyšší úroveň odolnosti vůči otřesům. Křemičité sklo také nabízí excelentní odolnost vůči vlhkosti a extrémním teplotám. Autožárovky rovněž disponují speciální UV vrstvou chránící světlomety před škodlivým UV zářením, které způsobuje žloutnutí světlometů.

Autožárovky ColorVision splňují veškerou evropskou legislativu. Nicméně koncept barevných autožárovek je natolik revoluční, že Philips ke každému balení přikládá certifikační kartu. Ta umožňuje řidičům prokázat v případě silniční kontroly, že autožárovky jsou schváleny pro provoz na veřejných komunikacích.

„Toto je další prvenství pro Philips. ColorVision poskytuje unikátní příležitost vášnivým řidičům změnit styl auta. Barevný nádech ve světlometech spolu s o 60% vyšší svítivostí na silnici dává všechny důvody k vyjímečné jízdě“.

Řada ColorVision je dostupná v nepopulárnějších verzích H4 a H7. Pro více informací navštivte www.philips.com/colorvision

Související články

Galerie: Dobová reklama osvětlení Philips
Galerie: Dobová reklama osvětlení Philips

Přinášíme Vám náhled na dobovou reklamu na automobilové osvětlení firmy Philips.

Philips oslavuje 100 let
Philips oslavuje 100 let

Od roku 1914, kdy společnost vyrobila první žárovku do automobilového světlometu, je Philips světovou jedničkou v oblasti světel pro automobily. Dnes má žárovky Philips již každé třetí auto po celém světě. A protože si lidé auta zamilovali, motivuje firmu Philips vášeň jim život zpříjemnit. Proto se také stali předními inovátory v této oblasti – byli […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 18. října 2013, 10:30 0 0

Zaujalo mě to! Už se těšim až se to dostane do ČR jedinej kdo to zatim prodává to už má na cestě! http://www.autozarovky-philips.cz/colorvision/ Snad už to brzo dorazí, pak se pochlubim jak to svítí ;-)

Odpověď