Značka Champion® představuje řadu kabinových filtrů

7. července 2014, 17:38

Značka Champion® patřící do portfolia společnosti Federal-Mogul uvádí na trh inovativní řadu automobilových kabinových filtrů s designem “Flexi Frame”, které splňují nejpřísnější standardy kvality pro díly originálního vybavení. Nové kabinové filtry budou současně patřit k prvním produktům Champion nabízeným v novém výrazném balení obsahujícím QR kód, který mechanikům pomůže rychle a jednoduše výrobek rozpoznat i nainstalovat.

Řada kabinových filtrů Champion nyní zahrnuje 325 položek, které pokrývají více než 92% evropského vozového parku. Nový design “Flexi Frame” vyvinutý společností Federal-Mogul umožňuje nainstalovat filtr, aniž by to mělo vliv na jeho tvar nebo strukturální pevnost a tím hrozila deformace filtru. Výrazně tak bylo sníženo riziko selhání komponentu.

„Design Flexi Frame povyšuje filtr na úroveň OEM produktů tím, že zvyšuje odolnost rámu během instalace, a proto zajišťuje spolehlivou montáž,” uvedla Sanda Kristicevic, Federal-Mogul, produktový manažer společnosti Federal-Mogul.

Kabinové filtry zachycují částice až do velikosti 3 mikronů ještě než vstoupí do ventilačního systému, čímž napomáhají vytvořit zdravější prostředí pro cestující, protože do kabinynepropouští ni drobné částečky ani pachy. Filtry Champion zabraňují vstoupit do kabiny až 98 procentům škodlivin. Filtry také napomáhají omezit zamlžování oken, což zlepšuje řidičův výhled a tedy i zvyšuje bezpečnost cestujících. Nahrazení zaneseného filtru může současně zlepšit vstup vzduchu do klimatizace, což umožňuje klimatizaci pracovat při nižším výkonu a tím zajistit menší spotřebu pohonných hmot a delší životnost komponentu.

“Řidiči často podceňují a přehlížejí důležitost výměny kabinových filtrů. Nejenže může tento úkon zvýšit celkovou efektivitu vozidla, a tedy snížit řidičům náklady, ale rovněž může být přínosný pro jejich zdraví a bezpečí,”dodává Kristicevic.

Nové balení filtrů Champion obsahuje QR kód, který umožňuje zákazníkům jednoduše identifikovat správné číslo dílu pro daný automobil a přesměruje je na příslušné instalační video. Odkaz rovněž nabízí tisknutelný instalační manuál dostupný přes on-line katalog. Technické informace o filtrech Champion, katalogová data a další důležité informace jsou dostupné na www.championfiltres.com a www.fmecat.eu.

Související články

Divize Vehicle Components společnosti Federal-Mogul byla přejmenována na Federal-Mogul Motorparts
Divize Vehicle Components společnosti Federal-Mogul byla přejmenována na Federal-Mogul Motorparts

Společnost Federal-Mogul Holdings Corporation ohlásila další krok v její aktuální strategii při řízení celosvětového růstu svých prémiových výrobků a předních značek. S okamžitou platností byla divize Vehicle Components přejmenována na Federal-Mogul Motorparts. Federal-Mogul Motorparts je předním dodavatelem prémiových značek, mezi něž se řadí MOOG®, Fel-Pro®, Champion®, Wagner®, ANCO® a Ferodo®, na trh náhradních dílů. Federal-Mogul […]

Federal-Mogul pokračuje ve spolupráci se závodním týmem Buggyra i v sezoně 2014
Federal-Mogul pokračuje ve spolupráci se závodním týmem Buggyra i v sezoně 2014

Společnost Federal-Mogul navazuje na úspěšnou spolupráci se závodním týmem Buggyra z předchozích let a také v sezoně 2014 bude závodním speciálům této značky dodávat komponenty značky Ferodo do brzdových systémů. Evropský šampionát v závodech tahačů byl zahájen o víkendu 24. – 25. května na italském okruhu v Misanu. V závodě se představil rovněž český závodní […]

Federal-Mogul nabízí bezplatnou a neocenitelnou pomůcku pro flexibilní odbornou přípravu a vzdělávání autoopravářů
Federal-Mogul nabízí bezplatnou a neocenitelnou pomůcku pro flexibilní odbornou přípravu a vzdělávání autoopravářů

Rozvíjení dovedností, zlepšování technických schopností a průběžné získávání nejnovějších informací o vývoji systémů a komponentů je nesmírně důležité jak pro začínající, tak pro zkušené autoopraváře. Společnost Federal-Mogul nabízí pomoc ve formě obsažné online platformy, která uživateli umožňuje vstupovat do jednotlivých výukových modulů, nabízí bezplatné technické školení, návody na zjišťování a odstraňování závad, údaje o aplikaci […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 8. července 2014, 9:11 0 0

Tato spolecnost neumi napsat ani spravny odkaz na svoje internetove stranky, natoz zajistit kvalitu nahradnich dilu ....

Odpověď