ALCAR spustil akci Elegance i v zimě

2. září 2015, 7:46

ALCAR BOHEMIA vyhlásil od 1. září svojí tradiční podzimní akci na litá kola Elegance i v zimě. Vedle oblíbeného webového konfigurátoru kol tak motoristům usnadňuje výběr zimních litých kol také touto tradiční akcí, ve které nabízí kvalitní litá kola vhodná pro zimní provoz za akční ceny.

ALCAR ze svého širokého sortimentu více než 90 designů litých kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO předvybral a doporučil pro zimní období 10 designů, které si motoristé mohou pořídit v rámci akce Elegance i v zimě. Jsou jimi AEZ Reef si, AEZ Yacht, AEZ Yacht dark, DOTZ Freeride si, DEZENT TE, DEZENT TE dark, DEZENT TH si, DEZENT TX, DEZENT TX graphite a ENZO G.

V akci Elegance i v zimě si mohou zákazníci objednat i dvě úplné novinky DEZENT TX a TX graphite. Pětipaprskové TX se stříbrným lakem působí čistým, sportovním dojmem zatímco konkávní paprsky TX graphite s matně grafitovým lakem zdůrazňují individualitu každého vozu. Designy TX a TX graphite je možné v rozměrech od 14 do 18 palců zakoupit u prodejců již nyní. Díky dostupným variantám pro vozy se 4 i 5 děrovým uchycením jsou tyto novinky schválené pro širokou řadu nejprodávanějších automobilů.

Související články

ALCAR: Výhodná nabídka kol v kompletu se senzory TPMS
ALCAR: Výhodná nabídka kol v kompletu se senzory TPMS

ALCAR BOHEMIA podpořil podzimní nabídku litých i ocelových kol jejich výrazným zvýhodněním v případě nákupu kol v kompletu se senzory TPMS. Při koupi kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, ALCAR STAHLRAD a ALCAR HYBRIDRAD společně se senzory TPMS, tak mohou motoristé dosáhnout významné finanční úspory. ALCAR u dodávaných senzorů zároveň ručí za jejich kompatibilitu se zakoupenými […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!