Anketa

Krátké ankety na otázky, které Vás zajímají

Kalendář firmy Inter Cars 2015 je nejlépe hodnoceným na Slovensku

Nejlepší kalendářem roku 2015 dle hodnocení slovenských čtenářů je od firmy Inter Cars. V těsném závěsu je kalendář firmy Auto Kelly.

Nejlepší kalendář roku 2015 je od Auto Kelly (dle autoservisů v ČR)

Vítězem ve čtvrtém ročníku „Kalendáře roku“ se počtvrté stal kalendář firmy Auto Kelly. Tentokrát velmi těsně a v jiných kategoriích si na vítězství „šáhli“ i jiné kalendáře. Soutěž proběhla jak hlasováním na našich stránkách z řad lidí branže aftermarketu. Hlasování také proběhlo pomocí speciálního newsletteru, který byl určen pro veřejnost. Tyto výsledky zveřejníme za týden.

Výsledek ankety k článku "Křišťálovou kouli nebrat aneb Ledy se hnuly 2"

Před čtyřmi týdny jsme Vám přinesli článek "Křišťálovou kouli nebrat aneb Ledy se hnuly 2", jehož součástí byla anketa. Nyní Vám přinášíme její výsledky.

Výsledek ankety k článku "Křišťálovou kouli nebrat aneb Každý první"

Před čtyřmi týdny jsme Vám přinesli článek "Křišťálovou kouli nebrat aneb Každý první", jehož součástí byla anketa. Nyní Vám přinášíme její výsledky.

Hlasujte v nové anketě: Ohodnoďte připravenost absolventů škol oboru mechanik při nástupu do servisu

Jaké máte zkušenosti s absolventy škol oboru automechanik. Jsou dobře připraveni pro práci ve Vašem servisu? Vyjádřete svůj názor. {uri:/ankietka/17} Děkujeme za vyplnění ankety.

Anketa: Ovlivnilo Vás oslabení koruny díky ČNB?

Přinášíme Vám výsledek ankety „Ovlivnilo Vás oslabení koruny díky ČNB?“. Výsledky ankety si můžete prohlédnout v následujícím grafu: Ano, nakupuji dráž, dodavatelé zvedli ceny 48,1% Ano, protože nakupuji zboží v zahraničí 30,9% Zatím ne, ale očekávám zvýšení nákupních cen 17,2% Ne 3,4% Nevím, nesleduji 0,4%  

Anketa: Předpokládáte, že Vaše obraty v tomto roce klesnou nebo stoupnou?

Přinášíme Vám výsledek ankety „Předpokládáte, že Vaše obraty v tomto roce klesnou nebo stoupnou?“. Výsledky ankety si můžete prohlédnout v následujícím grafu:

Hlasujte v nové anketě: Jaká je nejčastější příčina nenastartování vozu diesel

Hlasovat můžete v naší malé anketě: {uri:/ankietka/16}

Kalendář roku 2014 & Novoroční soutěž - vyhlášení výherců

31.01.2014 byly ukončeny soutěže „Kalendář roku 2014“ a „Novoroční soutěž“. Teď zbývá jen vyhlásit výherce cen. Kalendář roku 2014 Jak již víte „Kalendářem roku 2014“ byl zvolen kalendář firmy Auto Kelly (Umístění ostatních kalendářů - ZDE). Tento a jiné kalendáře obdrží následující výherci: 1.cena - 6 kalendářů Vladimíra Crhová, Rožnov pod Radhoštěm 2.cena - 4 […]

Nejlepší motoristický kalendář pro rok 2014 je od firmy Auto Kelly

Kalendářem roku 2014 se stal kalendář firmy Auto Kelly. Soutěž proběhla jak hlasováním na našich stránkách z řad lidí branže aftermarketu, tak pomocí speciálního newsletteru, který byl určen pro veřejnost. V obou hlasováních vyhrál kalendář Auto Kelly. Na dalších místech jsou však již rozdílné výsledky. Hlasování aftermarketu Jak jsme již výše uvedli, kalendářem roku 2014 […]