Novinky v sortimentu lepicích pásek STARLINE a bohatá nabídka hadicových spon

, 11. srpna 2014, 12:28

Srpen je měsícem dovolených, mnoho zákazníků čeká dlouhé cestování a řádně otestují aktuální stav svého vozidla. Často se pak objeví v servise ať už s nefunkční klimatizací, unikající chladicí kapalinou, vadnými rozvody… V té chvílí přichází řada i na spojovací materiál, který je nezbytný při mnoha opravách.

Pro rychlou a správnou opravu vám Auto Kelly přináší bohatou nabídku hadicových spon a lepicích pásek STARLINE pro každodenní použití a to v té nejlepší kvalitě.

Nabízí širokou škálu spon a pásek lišících se rozměry či způsobem použití tak, abyste si vždy mohli zvolit ideální řešení a opravu. Sortiment se také stále rozšiřuje a aktuálně je obohacen o 5 nových druhů lepicích pásek.

Proč nakupovat hadicové spony a lepicí pásky  STARLINE? 
    – Široká nabídka produktů pravidelně rozšiřována o novinky
    – Všechny produkty skladem
    – Nejlepší ceny na trhu

Více na autokelly.cz

Související články

Palivové hadice STARLINE: Plaťte jen za délku, kterou potřebujete
Palivové hadice STARLINE: Plaťte jen za délku, kterou potřebujete

Systém prodeje palivových hadic STARLINE je přizpůsoben vašim požadavkům tak, abyste platili jen za délku, kterou skutečně potřebujete. K dispozici máte jak běžné rozměry palivových hadic, tak rozměry, které nejsou zcela obvyklé. Palivové hadice vám Auto Kelly nabízí ve třech provedeních – hadice gumové (PVC-NBR), hadice protkané textilem (NBR/PET/PVC-NBR) a hadice kryté textilem (NBR/CO). Níže […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!