APM: Papírové utěrky v květnu i se stojanem

7. května 2010, 0:00

Přestože APM Automotive s.r.o. je dodavatelem náhradních dílů na všechny osobní a užitkové vozy, prodejní sortiment této společnosti zahrnuje mimo jiné také různé papírové utěrky. Jsou totiž potřeba v každé opravárenské dílně či skladu nebo prodejně autodílů a patří tedy do široké nabídky příslušenství a servisního vybavení.

APM Automotive nabízí papírové i různé speciální utěrky renomované německé značky NORDVLIES, ke kterým navíc bude po celý květen přidávat i praktický držák rolí. Zájemcům o něj stačí nakoupit sortiment NORDVLIES minimálně za 2.000,- Kč (bez DPH).

V nabídce značky NORDVLIES u APM Automotive jsou především dvou-, tří- a čtyřvrstvé utěrky WIPEX® BlueTech z modrého papíru vyrobeného z vybraných recyklovaných materiálů, které vynikají špičkovou kvalitou za bezkonkurenční cenu. K dispozici jsou také speciální utěrky např. na čištění či leštění skel a zrcadel (WIPEX® SENSITIV), na čištění autolaků (WIPEX® CLEANZIE) a na čištění interiérů vozidel či leštění autolaků (WIPEX® SPECIAL light), nebo utěrky s velmi vysokou savostí tekutin (WIPEX® AIRLAID MB).

 

Bonusem za minimálně dvoutisícový nákup utěrek je chromový volně stojící držák rolí utěrek do šíře 40 cm (obj.č. OCHP0969) v hodnotě 900,- Kč (MOC bez DPH). K dispozici je také nástěnná varianta držáku.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!