Lakýrník Cup Junior 2010

25. ledna 2010, 0:00

V letošním roce pořádá firma Interaction s.r.o., výhradní dovozce produktů Spies Hecker do České republiky, již 4. ročník soutěže Lakýrník Cup Junior, která se tentokrát bude konat v Brně, na půdě Integrované střední školy automobilní.

O místě konání juniorské soutěže v roce 2010 rozhodl los, který z losovacího bubnu při jejím posledním ročníku, konaném v prostorách Střední školy automobilní v Jihlavě, vytáhl ředitel školy, pan inženýr Bedřich Brož.

A na co se můžete těšit? Jako již každým rokem bude pro žáky posledních ročníků středních škol s učebním oborem 23-61-H/01 Autolakýrník připraveno několik velmi zajímavých soutěžních disciplín, jak teoretických, tak praktických, které prověří jejich znalosti v oboru a lakýrnický um. Určitě nebude chybět znalostní test, lakování připraveného panelu a nějaká třešnička na dortu v podobě disciplíny založené nejen na znalostech, ale i na zdravém úsudku a odhadu.

I letos budou pro vítěze připraveny zajímavé a hodnotné ceny, jejichž podobu však zatím necháme Vaší fantazii. Můžeme jen připomenout, že v loňském roce to byl playstation, mobilní telefon a fotoaparát. Hmotné ceny však nejsou tím jediným, co si žáci ze soutěže odnesou. Účast na Lakýrník Cup Junior rozhodně přinese účastníkům i cenné zkušenosti a vítězům může otevřít dveře k nabídce na lukrativní zaměstnání.

Předchozího ročníku se v doprovodu svých mistrů zúčastnilo celkem 18 žáků z 9 škol. Podaří se nám letos tento počet překonat? Již teď se těšíme na nadané soutěžící a na příjemnou a přátelskou atmosféru, která k soutěži Lakýrník Cup Junior vždy neodmyslitelně patřila a patří.

Více na www.interaction.cz

 

Související články

Autolakýrník junior 2014 – Známe vítěze
Autolakýrník junior 2014 – Známe vítěze

e dnech 28. – 30. dubna proběhlo v prostorách Servisního centra ŠKODA AUTO a. s., Kosmonosy národní finále známé soutěže Autolakýrník junior. Té se účastní vítězové školních kol, žáci třetích ročníků oboru Autolakýrník. Společnost Interaction, která již tradičně podporuje vzdělávání lakýrníků, se opět zapojila do celé soutěže jako jeden z partnerů. Podílela se na zajištění praktických […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!