Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Nový katalog Auto klimatizace 2017 od Magneti Marelli

Magneti Marelli právě vydalo nový katalog Auto klimatizace 2017 v několika jazykových mutacích, včetně české verze.

Bosch v České republice pokračuje v růstu

Bosch, přední světový dodavatel technologií a služeb, ukončil fiskální rok 2016 v České republice s konsolidovanými tržbami v hodnotě 786 milionů eur (21,2 miliardy korun), což ukazuje na dvouciferný růst o 13,3 procent oproti předcházejícímu roku. Celkové čisté tržby včetně dodávek ostatním společnostem Bosch a nekonsolidovaným legálním entitám ve výši 1,87 miliardy eur (50,6 miliardy […]

Nové žhavící svíčky DENSO

DENSO rozšířilo svou nabídku pro aftermarket o pět nových žhavících svíček.

Nový design balení produktů MEYLE

V souvislosti se změnou loga mění MEYLE AG také design balení svých výrobků: od června 2017 budou dodávány první díly MEYLE v novém balení. Nejen design byl změněn, ale i funkcionalita balení byla změněna. Nyní bude na první pohled zřejmé, z jaké produktové řady je výrobek v balení, jedná-li se o MEYLE‑ORIGINAL, MEYLE‑PD nebo MEYLE‑HD. Mimo stávajícího objednacího čísla […]

Bezplatné sady MOOG parts4free

Na pět desítek autoservisů a dalších specializovaných technických pracovišť využilo nabídku společnosti Federal-Mogul Motorparts, aby si na bezplatných sadách dílů parts4free na vybraný model vozu vyzkoušelo ložiska a díly řízení značky MOOG.

Nová technologie kloubů Countertrack od GKN

Moderní vozidla stále více omezují konstrukční prostor hnací soustavy. Pro moderní platformy proto vyvinula společnost GKN takzvané klouby Countertrack® , které při silně redukovaném průměru (redukce velikosti se pohybuje v průměru kolem 10 procent) přenášejí stejný výkon. Klouby GKN SX Countertrack jsou k dispozici také pro aftermarket.

Valeo zve na den otevřených dveří v Rakovníku

VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. zve dne 24.6.2017 širokou veřejnost na prohlídku moderního výrobního závodu s doprovodným programem na téma Dětský den.

TESLA na veletrhu Automechanika Birmingham

Firma TESLA se zúčastní veletrhu Automechanika Birmingham, který se koná ve dnech 6-8. června 2017.

V soutěži Zaměstnavatel roku Valeo opět na bedně

V 15. ročníku prestižní soutěže „Sodexo Zaměstnavatel roku“ skončily na medailových pozicích hned dvě společnosti ze skupiny Valeo.

Novinka u STAHLGRUBERu - prodloužená záruka ContiTech 5 let

STAHLGRUBER CZ přichází s novinkou v oblasti prodloužené garance na výrobky společnosti CONTITECH. Nově Vám společně se společností CONTITECH nabízí prodlouženou 5ti letou záruku na vady materiálu, či vady vzniklé při výrobě.