11. Veletrh firmy Inter Cars – reportáž

9. září 2011, 0:00

Letošní 11. Veletrh firmy Inter Cars trh se konal na letišti Bemowo ve Varšavě. Tato událost jako obvykle přilákala mnoho návštěvníků, kteří se mohli seznámit s novinkami v nabídce 170 vystavovatelů.

Každý z 23.000 návštěvníků mohl po vstupu do areálu hlasovat v soutěži MotoInnowacje 2011 a vybrat nejinovativnějších díl a dílenského vybavení.

 

Na stánku firmy Hella mohli vidět nejnovější LED reflektor použitý v posledním modelu Audi A8 a nezávisle ověřit činnost některého z jeho funkcí. Firma Nissens prezentovala nové chladiče vyrobené technologií 5 mm. Firma febi propagovala svůj tester zavěšení a zároveň mohli návštěvníci využít profesionální masáže zad přímo na stánku.

V průběhu veletrhu mohli návštěvníci vyzkoušet i své znalosti a zručnost: týmy servisů o nejrychlejší výměnu pneumatik v soutěži „Nejlepší servis“, milovníci rychlé jízdy mohli závodit v řízení na simulátorů, který velmi realisticky zachytil podmínky v závodních vozidel a 50 osob získalo možnost jízdy rally autem.

Taková událost jako 11. veletrh se nemohla obejít bez výjimečných vozů. Magneti Marelli stánek zdobilo Lamborghini Gallardo, americký Freightliner, Bosch předvedl Audi RS5 a Schaeffler Group se chlubil Audi A4 ve specifikaci DTM.

 K zóně Motor Show mohli návštěvníci vidět Chevrolet Camaro z 60. let, GMC Typhoon a Corvette. Největší dojem na návštěvníky nicméně udělal Jet Car – auto, které na vzdálenost ¼ míle akceleruje na 400 km/h.

Další fotografie pod tímto článek a v naší fotoreportáži.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!