9. Trhy náhradních dílů, nářadí a servisního vybavení Inter Cars

7. září 2009, 0:00

Za námi je již další velká automobilové akce v letošním roce. Ve dnech 5. a 6. září se na letišti v Modlině, konal 9. veletrh náhradních dílů, nářadí a servisního vybavení pořádané firmou Inter Cars S.A.

Letošní veletrh byl poprvé pořádán na letišti v blízkosti města Nowy Dwor Mazowiecki. V předchozích letech se akce konala v Cząstków Mazowiecki v sídle firmy Inter Carsu. Změna umístění pořadatelům umožnila větší volnost při organizaci akce a jeho doprovodných atrakcí. Díky své centrální poloze a efektivní organizaci celého projektu, návštěvníci a vystavovatelé neměli tak velký problém dostat se na místo.

Letošní výstavní plocha byla navržena ve tvaru "U". V halách B a C představily své stánky především výrobci dílů. V hale A bylo vystavováno servisní vybavení a nářadí. Navíc také konferenční místnosti určené pro konference a školení.

 

Seznam vystavovatelů: 555, 4 MAX, AE, AISIN EUROPE S.A., ASMET SP. Z O.O., ATE, BERU Aktiengesellschaft, BOSAL, Brembo, BRIDGESTONE, CARGO PARTS, CASTROL, CONTINENTAL, CONTITECH, CORTECO, CRC Industries Europe bvba, DAYCO EUROPE S.r.l., DELPHI, Egon von Ruville GmbH, ELWIS ROYAL A/S, EXEDY CLUTCH EUROPE LIMITED, FAG, FEBER, FEBI, FEDERAL MOGUL, FERODO, FILTRON, FOMAR FRICTION, GKN, GMB, GOETZE, GOODYEAR, HELLA, HEPU, Herth+Buss Fahrzeugteile GmbH&Co.KG, Nissens, INA, KYB EUROPE, LAUBER, LEMFÖRDER, Lesjöfors Springs GmbH, LIQUI MOLY, LPR Srl, LUK, MAGNETI MARELLI, MAHLE, MK KASHIYAMA, MOBIL, Monroe, MOOG, NGK SPARK PLUG EUROPE GMBH, NKK, OBK, OJD QUICK BRAKE ApS, OPTIMAL, OSRAM, PHILIPS, PURFLUX, Robert Bosch, SACHS, SASIC, SENTECH, SHELL, SKF, SWAG Autoteile GmbH, TecDoc Informations Systems GmbH, TEDGUM, TEXTAR, TRW Automotive Aftermarket, VALEO, VALVOLINE, VARTA by JOHNSON CONTROLS, YEC, ZF Trading GmbH a mnoho dalších.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 8. září 2009, 0:00 0 0

byl jsem, viděl jsem, akce velká, hodně jídla a pití, ale velká zima
- matěj

Odpověď

Anonym, 8. září 2009, 0:00 0 0

docela dobrá akce, ale ta cesta vlakem z čech na místo byla šílená
- janys

Odpověď

Anonym, 8. září 2009, 0:00 0 0

buď rád že jsi měl něco zadarmo, já jsem si to užil
- pro janyse

Odpověď

Anonym, 9. září 2009, 0:00 0 0

už mi jasné na co byl ten úvěr, to se to potom utrácí :-)
- olda

Odpověď

Anonym, 19. září 2009, 0:00 0 0

Díky všem za uspořádání takové akce. Letos neměla chybu! Pro Honzu - příště si vem více oblečení. Vydařilo se to na jedničku. Zdraví team C13
- Team C13

Odpověď