Jubilejní minikatalog nářadí GEDORE

27. listopadu 2009, 0:00

Dílenské nářadí se značkou GEDORE je po celém světě synonymem nejvyšší kvality a proto zaujímá čestné místo také v bohatém sortimentu náhradních dílů a příslušenství u společnosti APM Automotive. Navíc letos slaví značka GEDORE již 90 let od svého založení a tak své špičkové ruční nářadí, montážní sady, dílenské vozíky, momentové klíče i další produkty nabízí za výhodnějších podmínek.

A protože významné jubileum slaví letos také další firmy spojené v koncernu GEDORE GROUP, k jubilejní akční nabídce se připojily také značky RAHSOL a KRUMM AG. Výsledkem je malý akční katalog, který nabízí nejen praktické sestavy nářadí za výhodné ceny, ale zároveň poodhaluje i část historie všech tří jmenovaných značek.

V minikatalogu Jubilejní nabídka lze najít např. kovový kufr s 90dílnou sadou nářadí, montážní čtyřzásuvkový vozík se 125dílnou sadou nářadí nebo mobilní pracovní stůl se 145dílnou sadou nářadí – vše za mimořádné akční ceny plané do konce března roku 2010. Katalog Jubilejní nabídka GEDORE GROUP žádejte u obchodních zástupců nebo na prodejnách APM Automotive. Veškerý sortiment nářadí a speciálních přípravků z produkce GEDORE (případně sesterské značky KLANN) najdete ve vyhledávacím webovém katalogu APMCat.

Více na www.apm.cz a v katalogu.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!