Spuštění nových webových stránek www.autocrew.cz

27. ledna 2010, 0:00

Jedno staré lidové pořekadlo praví: “na Tři krále o krok dále“. V přeneseném významu tohoto rčení si Vám firma Inter Cars dovoluje představit nové webové stránky servisní sítě AutoCrew v nové podobě.

Ten pomyslný krok vpřed se promítá do nového přehlednějšího provedení, modernějšího zhledu a vylepšené funkčnosti stránek. Motoristická veřejnost i servisní partneři zde jistě najdou všechny potřebné informace.

AutoCrew
Servisní koncepce AutoCrew byla založena v roce 1997 společností ZF-Trading GmbH v německém Schweinfurtu. Podnět k jejímu vzniku daly zkušenosti s provozováním servisní sítě OSS – Original Sachs Service, jejímž autorem je rovněž společnost ZF – Trading a také vývoj na evropském poli v oblasti nezávislých autoservisů po zavedení "Nařízení evropské komise č.. 1400 / 2002" tzv. Blokové výjimky.

V současné době působí AutoCrew v počtu cca 1 000 profesionálních servisů v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Nizozemsku a Polsku. V roce 2006 byl tento ojedinělý projekt spuštěn i na území České a Slovenské republiky, kde stejně jako v Polsku vlastní licenci na provoz chráněné obchodní značky AutoCrew společnost Inter Cars.

Více na intercars.cz, intercars.sk, autocrew.cz a autocrew.sk

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!