Po úspěšném startu v ČR vstupuje Mototechna i na slovenský trh

17. ledna 2013, 17:54

První slovenská pobočka Mototechny byla dnes otevřena v Bratislavě. Značku Mototechna na podzim 2012 oživila společnost AAA AUTO. V České republice za první čtvrtrok existence prodala již 350 vozů. Mototechna prodává zánovní vozy se zárukou výrobce, nabízí servisní služby a prodej náhradních dílů s možností využití finančních produktů k nákupu vozů.

„V první fázi Mototechna na Slovensku nabízí 150 zánovních vozů. Ty budou k dispozici postupně všude tam, kde má pobočku AAA AUTO. Po Bratislavě budou následovat pobočky Mototechny v Žilině, Nitře, Košicích a dalších dvou městech podle aktuální situace na trhu,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. Mototechna bude nabízet vozy zánovní, zpravidla tzv. referenční s maximálně 30 tisíci najetými kilometry a stářím do dvou let, většinou s minimálně dvouletou zárukou.

AAA AUTO zároveň rozšíří síť poboček Mototechny v České republice. „V blízké době se nabídka Mototechny objeví v Brně, Zlíně, v Českých Budějovicích, Plzni, Sokolově, Ústí nad Labem, Kolíně a Olomouci,“ dodala Topolová. V současné době již Mototechna funguje v Praze a na Kladně.

Vstup nové Mototechny na slovenský trh v Bratislavě podpořil svým jménem mnohonásobný vítěz rallye Paříž Dakar Karel Loprais. „Byl jsem velmi potěšen nabídkou stát se tváří Mototechny, která pro mě znamená mnoho nostalgických vzpomínek na motorismus před rokem 1989. Nová Mototechna dobře odstartovala v Česku a i na Slovensku ji určitě čeká úspěšná budoucnost,“ komentoval Loprais oživení legendární značky.

Mezi své novodobé výhody Mototechna řadí zejména rychlý servis zákazníkům, kteří na rozdíl od minulosti nebudou na vybraný vůz muset čekat. „Auta z Mototechny jsou navíc oproti nabídce prodejců nových automobilů výrazně levnější. Jak je obecně známo, nákupem zánovního vozu je oproti novému možno ušetřit 30 až 50% z ceny,“ zdůraznila Topolová. „Ke zbývající tovární záruce poskytujeme ještě dvouletou garanci mechanického stavu a elektrických závad. Rovněž garantujeme možnost zpětného odkupu vozů, zakoupených v Mototechně,“ dodala.

Bratislavská Mototechna nabízí všechny běžné služby autosalonu, jakými jsou výkup vozů protiúčtem, poskytování finančních produktů na nákup vozu, pojištění, služby servisu, prodej náhradních dílů a do budoucna i půjčovnu automobilů a asistenční služby. „Zákazníci Mototechny budou mít na servisní služby až desetiprocentní slevu,“ dodala Topolová.

Telefonní linka slovenské Mototechny je +421 268 268 029.

 

Související články

Mototechna má vlastní kreditku Mastercard
Mototechna má vlastní kreditku Mastercard

Obnovená značka AAA AUTO Mototechna spouští svůj první finanční produkt – vlastní kreditní kartu Mastercard. Držitel karty bude moci získat úvěr až do výše 100 000 Kč s bezúročným obdobím 55 dnů a okamžitým schválením. „Každý zákazník, který zakoupí vůz od Mototechny nebo AAA AUTO za hotové nebo na splátky, bude mít možnost získat kreditní […]

Mototechna se vrací
Mototechna se vrací

Legendární Mototechna bude po letech prodávat auta, poskytne financování vozů na splátky, pojištění, minimálně dvouletou garanci i služby autoservisu. Další z „nostalgických“ značek z období před listopadem 1989 ožije. Mototechna začne prodávat zánovní vozy se zárukou výrobce, bude nabízet servisní služby a nabídne prodej náhradních dílů a možnost využití finančních produktů k nákupu vozů. Značku […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!