ŠKODA AUTO a Cebia spolupracují v rámci programu ŠKODA Plus

9. září 2013, 10:34

Společnosti Cebia, která se zabývá především prověřováním vozidel, a ŠKODA AUTO úzce spolupracují v oblasti prověřování vozidel nabízených v rámci certifikovaného programu ŠKODA Plus.

Výrazně roste počet uživatelů systémů Cebia na prověřování historie vozidel z řad autorizovaných prodejců zapojených do programu ŠKODA Plus. OSVĚDČENÍ Cebia REPORT jsou využívána pro zvýšení důvěryhodnosti a transparentnosti historie aut nabízených v rámci programu. Dealeři ŠKODA používají systém Cebia nejen při prodeji, ale i při výkupu vozidel od zákazníků.

Koncept značkového prodeje ojetých vozidel ŠKODA Plus staví na nabídce po technické stránce kvalitních a prověřených vozů s jasně garantovaným původem a stavem ujetých kilometrů. Tato vozidla jsou nabízena především prostřednictvím inzertních portálů, kde vyhledává ojetá vozidla obrovské množství zájemců. „Na inzertních portálech se chceme odlišit a vyčlenit naši nabídku kvalitních vozů z masy inzerce obyčejných autobazarů a fyzických osob. Právě v tom nám pomáhá systém hodnocení historie vozidel Cebia REPORT. Zákazník vidí OSVĚDČENÍ na inzertním portálu přímo na kartě vozu. Má tak ihned k dispozici přehledný výsledek prověření historie vozidla včetně kontroly, zda vůz není stočený,“ řekl Milan Hladík, vedoucí Zákaznické centra ŠKODA AUTO, pod něhož spadá program ojetých vozů ŠKODA Plus. Nově jsou OSVĚDČENÍ zobrazována stejným způsobem i na domovském webu www.skodaplus.cz.

Cebia vyvinula systém Cebia REPORT pro zkvalitnění inzerce na největším českém inzertním portálu s novými a ojetými automobily – Sauto.cz. Cebia REPORT umožňuje přehledně zobrazit výsledek kontroly stavu tachometru, kontroly v databázi odcizených vozidel, závazků u leasingových společností, kontroly správnosti VIN a roku výroby. „Škodovky jsou nejvíce prodávané nové i ojeté vozy v ČR a proto i naše spolupráce trvá od samého počátku zavedení systému Cebia REPORT. Vozy nabízené v certifikovaném programu ŠKODA Plus jsou většinou po celou dobu jejich života servisovány ve značkových servisech a mají tedy průkaznou historii. Tyto vozy pak dostávají v našich OSVĚDČENÍCH dobrá ohodnocení. 80% prověřených vozidel získává 4 nebo 5 hvězdiček, kde 5 hvězdiček je maximální možný počet. V běžných autobazarech dosahuje takového hodnocení jen kolem 20% vozů,“ řekl Ing. Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia.

„Naši prodejci prověřují vozidla už při výkupu od zákazníků. K tomu nám slouží naše vlastní záznamy o historii vozidel, které doplňujeme o informace z Cebie. Ta čerpá data ze servisní sítě z ČR i ze zahraničí, od pojišťoven, z naší fotodokumentace atd. Nově dealeři využívají i on-line prověření exekuce nebo insolvence zákazníka. Díky této funkcionalitě mají možnost si obratem ověřit, zda osoba, která jim vozidlo nabízí při výkupu, není vedena v registru exekucí nebo insolvencí a v jakém rozsahu,“ doplnil Milan Hladík.

Související články

Cebia dosáhla počtu 300 tisíc označených vozidel
Cebia dosáhla počtu 300 tisíc označených vozidel

Společnost Cebia, která se zabývá prověřováním a zabezpečením vozidel, letos v srpnu provedla bezpečnostní značení skel u třísettisícího vozidla. Tento způsob zabezpečení poskytuje společnost pod značkou OCIS již více než 20 let. Jen za loňský rok Cebia označila přes 25 tisíc převážně nových vozidel. V zemích, kde je automobilová kriminalita stále velkým problémem, mezi něž […]

Ukrást auto s Keyless systémem je snadné, upozorňuje Cebia
Ukrást auto s Keyless systémem je snadné, upozorňuje Cebia

Společnost Cebia, leader v oblasti prověřování ojetých vozidel, upozorňuje na relativně snadnou možnost odcizení vozidla vybaveného Keyless systémem, který má řidiči poskytovat bezklíčkové otevírání a startování vozu. Nová technologie Q-Key umožňuje otevření a nastartování vozu beze stopy a bez použití násilí během pár vteřin. Nebezpečí se týká statisíců vozidel v ČR, protože technologií Keyless je […]

Cebia na Slovensku s novým klíčovým partnerem
Cebia na Slovensku s novým klíčovým partnerem

Společnost Cebia, leader v oblasti prověřování ojetých vozidel, zahájila exkluzivní spolupráci s největším slovenským inzertním portálem s ojetými automobily Autobazar.EU. Na tomto portálu jsou od počátku července 2013 u prověřených vozidel zveřejňovány OSVĚDČENÍ Cebia REPORT. Alternativně má zákazník možnost prověřit VIN vozidla přímo v systému AUTOTRACER. Obě firmy se tak budou společně snažit o ozdravení […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!