NEXUS AUTOMOTIVE INTERNATIONAL odhaluje letošní vítěze ceny „Inovativní dodavatel roku“

18. února 2016, 8:23

Řada brzdových destiček s nízkým nebo nulovým obsahem mědi a aplikace pro smartphony, která usnadňuje život inženýrům a distributorům, vyhráli svým tvůrcům prestižní mezinárodní ceny za inovace.

Federal-Mogul se sídlem v Německu, a NTN-SNR z Francie, byli prohlášeni za vítěze prvního ročníku mezinárodních cen NEXUS Automotive "Inovativní dodavatel roku" vyhlášených ve Švýcarsku na třídenní konferenci, které se zúčastnili mnozí z předních světových dodavatelů v oblasti aftermarketu.

Federal-Mogul byla oceněna jako dodavatel nejinovativnějšího výrobku – řady destiček Eco-friction, zatímco NTN-SNR TechScaN'R byla oceněna jako dodavatel nové inovativní služby.

Jednalo se o inaugurační ocenění za inovace uspořádané společností NEXUS Automotive International (N!).

N! Předseda Akram Shahrour, který ceny předával spolu s N! výkonným ředitelem Philippe Guyotem, řekl: "Jsme přesvědčeni, že inovace jsou klíčem k úspěchu v dnešním neustále se měnícím a vysoce konkurenčním světě. Obě společnosti prokázaly obrovskou vynalézavost, technické schopnosti a podnikatelského ducha při řešení velmi důležitých otázek produktů a služeb."

"Kvalita příspěvků pro tyto inaugurační ocenění byla velmi vysoká a děkujeme všem, kteří se zúčastnili, ale Federal-Mogul a NTN-SNR vyčnívayl nad ostatními."

Federal-Mogul použila nový inovativní proces tribologických otisků proces a vytvořila sortiment Eco-friction destiček s  nulovým nebo nízkým obsahem mědi s cílem splnit nové vládní nařízení v oblasti životního prostředí.

NTN-SNR TechScaN'R pracuje na chytrých telefonech a tabletech a umožňuje uživatelům snadnější přístup k technickým informacím. Uživatel naskenuje číslo dílu a dostane informaci bez nutnosti QR kódu nebo spuštění vyhledávání na přetížených internetových stránkách.

Okolo 300 delegátů se zúčastnilo druhé výročí konference NEXUS Business Forum, která se konala 3. -5. února v Montreux. Dodavatelé a členové N! měli dva dny na vzájemné poznávání a vyhledávání obchodních příležitostí.

Spolu s vyhlášením dodavatele roku, Akram Shahrour také odhalil, že turecké spolešnosti DINAMIK OTOMOTIV byla vybrána jako "Člen roku" NEXUS Automotive International.

"Dinamik OTOMOTIV neustále dokazuje, že je zcela v souladu s hodnotami a zásadami globálního přístupu k trhu s náhradními díly a vytváří hodnotu prostřednictvím inovací a mezinárodní spolupráce."

Další informace naleznete na stránkách www.nexusautomotiveinternational.eu

Tisková zpráva NEXUS Automotive International

Související články

Nexus Automotive Internation odhalil klíčové iniciativy potřebné k celosvětovému vůdcovství na aftermarketovém trhu
Nexus Automotive Internation odhalil klíčové iniciativy potřebné k celosvětovému vůdcovství na aftermarketovém trhu

NEXUS Automotive International (N!) odhalil podrobnosti pěti iniciativ, které by měli pomáhat vést aftermarketové konkurenty k jejich cíli stát se předním světovým výrobcem. NEXUS, hlavní distributorem autodílů působící již v 84 zemích, se snaží udělat víc než jen rozšířit svůj globální dosah; Cílem je i pomoci členským společnostem a dodavatelům maximalizovat obchodní příležitosti. K dosažení […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!