Nabíječky a boostery Banner

15. října 2009, 0:00

Společnost APM Automotive, přichází s akční nabídkou vybraného příslušenství ke startovacím bateriím. Dvě silné nabíječky a dva pomocné startovací přístroje značky BANNER, umožní provádět údržbu baterií na profesionální úrovni. Za akční netto ceny, budou u APM Automotive k dispozici až do konce listopadu.

Plnoautomatické nabíječky Accugard Car a Accugard Bike jsou vhodné pro všechny typy motocyklových či automobilových baterií (klasické, AGM i GEL). Obě disponují ochranou proti přepólování a jsou dodávány s bateriovými svorkami i sadou kruhových oček. Zatímco Accuguard Car je silný nabíjecí systém s nabíjecím proudem 1800 mA (12 V), typ Bike pracuje s nabíjecím proudem 900 mA (12 V) a je vhodný pro baterie s kapacitou do 35 Ah.

Pomocné startovací přístroje (boostery) Banner poskytují mobilní energii kdekoli a kdykoli – pomohou při startování nebo ve volném čase (dodávkou energie pro chladicí box, TV, rádio, elektrické nářadí atd.) Booster P12/24 – Start Truck se dvěma integrovanými bateriemi Hawker Genesis je silný zdroj energie pro osobní a nákladní automobily s univerzální podporou při startu napětím 12 V i 24 V. Typ P3 – Professional umožňuje bezpečnou podporu při startu max. proudem 1600 A (12 V) a obsahuje jednu baterii Hawker Genesis. Oba moderní přístroje švýcarské výroby obsahují také automatickou nabíječku 1,5 A a jsou dodávány včetně plně izolovaných kleští a kabelu pro připojení do zdířky zapalovače.

Více na www.apm.cz.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!