Kabinové filtry MEYLE pro aplikace vozů koncernu V.A.G.

, 13. března 2017, 5:36

Společnost MEYLE AG nabízí široký program kabinových filtrů pro všechny běžné značky aut. Pro několik aplikací vozů koncernu V.A.G., jako například Audi A3 (modelový rok 2003 až 2012), Seat Leon/Toledo (modelový rok 2004 až 2010), Škoda Octavia II, Superb II a VW Golf V/Golf VI je v programu kabinový filtr, u kterého byla věnována mimořádná pozornost zjednodušení zástavby. Oproti provedení O.E. je tento filtr konstruován jako velice ohebný, díky čemuž je velmi usnadněná montáž a i se tím zamezí případnému natržení filtru při montáži, což by způsobilo jeho nefunkčnost.

Kabinový filtr zamezuje znečištění vzduchu uvnitř vozu. Při příliš dlouhých intervalech výměny dochází k ucpání těchto filtrů a tím dochází ke snížení průtoku vzduchu do vozidla, a i čistící funkce je velmi omezena. I z hlediska bezpečnosti je nutné dbát na to, aby byly tyto filtry pravidelně měněny, jelikož jejich nefunkčností je způsobováno zamlžování oken vozu, což může podstatně ovlivnit bezpečnost jízdy. Také z hlediska zvyšujícího se znečištění ovzduší, které způsobuje větší zatížení organizmu, je častá výměna těchto filtrů velmi důležitá.  Tvarová přesnost a kvalitní filtrační materiál jsou základní předpoklady pro správnou funkčnost těchto filtrů. Částicový kabinový filtr filtruje odpovídající pevná částice, kombinovaný filtr s aktivním uhlím navíc odstraňuje z nasávaného vzduchu plynné škodliviny.

MEYLE-ORIGINAL-kabinové filtry navíc poskytují přidanou hodnotu v tom, že při jejich vývoji a výrobě byl kladen veliký důraz na snadnou montáž – servisy díky tomu mohou ušetřit čas a práci.

Nový kabinový filtr MEYLE číslo 112 320 0011 je uřčen pro mnoho modelů značek  Audi, Seat, Škoda a VW a je dodáván vč. návodu na montáž. Detailní informace k aplikaci najdete v on-line katalogu na stránkách www.meyle.com

Související články

MEYLE dodává komponenty podvozku a řízení pro Morgan
MEYLE dodává komponenty podvozku a řízení pro Morgan

Výrobce z Hamburku dodává od minulého roku díly podvozku a řízení firmě Morgan Motor Company. Díly MEYLE‑ORIGINAL jsou montovány do aktuálního modelu AERO 8, navíc jsou tato díly také dodávány pro závodní tým Aero Racing Team.

MEYLE – preferovaný dodavatel pro skupinu ATR (IPAS)
MEYLE – preferovaný dodavatel pro skupinu ATR (IPAS)

MEYLE AG je nyní mezinárodně preferovaný dodavatel nákupního sdružení ATR (IPAS). Pod statusem IPAS sdružuje nákupní organizace ATR ,v oblasti nezávislého trhu s náhradními díly, portfolio svých preferovaných dodavatelů pro 55 trhů. Výrobce z Hamburku, firma MEYLE obdržela tento status díky svému know-how a rozsáhlému sortimentu v produktových skupinách – podvozek a řízení. Zákazníci mohou díky tomu nejenom nakupovat […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!