KYB dodává tlumiče pérování pro novou Toyotu Verso

10. července 2009, 0:00

KYB pokračuje v exklusivní spolupráci s největším výrobcem vozidel na světě – Toyotou. Jedná se o model nové Toyoty Verso, jenž KYB vybavuje tlumiči pérování na přední a zadní nápravě.

Nová Toyota Verso byla představena v dubnu a je montována v Turecku. Jedná se již o třetí generaci tohoto vozidla označovaného jako C-MPV.

Verso je pověstná svoji kvalitou a flexibilností interiéru, jenž je kombinací vozidla kategorie MPV a jízdními vlastnosti a komfortem je srovnatelná s běžným vozem.Toyota plánuje vyrobit přes 95 000 kusů tohoto modelu ročně.

Toyota používá nové inovativní technologie pro zlepšení jízdních vlastností jako např.:Vehicle Stability Control a nebo Traction Control, jenž pomáhají vozidlu k vyšší stabilitě při krizových situacích a tím pádem k větší bezpečnosti posádky.

Nicolas Aranaz z KYB Suspensions Europe řekl: “Pokračující spoluprácí s Toyotou, KYB potvrzuje její dlouholetou velmi úspěšnou spolupráci s nejvetším producentem vozidel na světě. Tento segment je stále populárnější mezi motoristickou veřejností a my jsme rádi, že můžeme být dodavatelem pro tento nový model v Evropě”.

Kromě těchto vozidel je KYB O.E. dodavatelem u mnoha jiných značek včetně VW Group, Ford, General Motors, PSA, Mitsubishi, Renault ….

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!