Stahlgruber: Brzdové kotouče NTN-SNR s integrovaným ložiskem

11. srpna 2017, 12:52

Výrobce „KF“ řady brzdových kotoučů s integrovaným ložiskem, firmu NTN-SNR, naleznete také v sortimentu firmy Stahlgruber. Tyto zadní brzdové kotouče jsou použity ve většině francouzských vozů novější výroby včetně vozidel jiných výrobců se shodným podvozkem např. Opel Vivaro / shodný s Renault Traffic.

Ve Stahlgruberu mají dlouhodobě s kvalitou těchto brzdových kotoučů jen ty nejlepší zkušenosti. Aktuální nabídka čítá více než 30 různých aplikací. Počínaje vozy PEUGEOT 307 a konče vozy RENAULT MEGANE III generace. Nové aplikace postupně zavádí NTN-SNR do výroby a je jen otázkou času, kdy se další položky na nové vozy objeví v běžné nabídce.

Více informací o NTN-SNR integrovaných kotoučích naleznete v příloze.

Související články

Brzdové kotouče NTN-SNR s vestavěnými kolovými ložisky
Brzdové kotouče NTN-SNR s vestavěnými kolovými ložisky

V posledních desetiletích se inženýrství kolových ložisek stalo předmětem významného vývoje. Zpočátku byla jednotlivá ložiska umístěna v nábojích kol. Výhodou tohoto řešení je možnost v případě potřeby vyměnit pouze ložisko. Na druhé straně zde bylo mnoho nevýhod, například složitá montáž, nižší tuhost systému nebo pravidelná nutnost seřízení ložiskové vůle. Nový vývoj umožnil většinu z těchto […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!